R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPowiatowy finał turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

Powiatowy finał turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chorzewie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Działoszynie wykazali się największą wiedzą oraz zręcznością podczas powiatowego etapu turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Zwycięstwo zapewniło im awans do finału Wojewódzkiego.

Powiatowy etap turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” odbył się w piątek 26 kwietnia w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Działoszynie. Nad przebiegiem konkursu czuwali z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Artur Wnuk, z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu drogowego podkom. Artur Stachera, policjanci zajmujący się profilaktyka w przedmiotowej tematyce oraz policjanci ruchu drogowego.

Do zmagań przystąpiły następujące szkoły:

Grupa I- uczniowie z rocznika 2007, 2008, 2009

  • Szkoła Podstawowa w Chorzewie

Grupa II – uczniowie klas starszych szkół podstawowych oraz gimnazjum

  • Szkoła Podstawowa w Chorzewie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Działoszynie
  • Szkoła Podstawowa w Lipniku
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Działoszynie

Po przeprowadzeniu dwóch konkurencji to jest testu wiedzy oraz sprawdzianu umiejętności składającego się z toru przeszkód pierwsze miejsca zajęli.

Grupa I- Szkoła Podstawowa w Chorzewie

Grupa II- Gimnazjum im. Jana Pawła II w Działoszynie.

Zwycięskie reprezentacje Szkół będą reprezentować powiat pajęczański podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 17 maja 2019 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci toreb, plecaków oraz piłek ufundowane przez włodarzy powiatu pajęczańskiego.

źródło i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments