R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPożegnanie wakacji w Bibliotece w Białej

Pożegnanie wakacji w Bibliotece w Białej

We wtorek 24 sierpnia Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Filia w Białej zorganizowała „Pożegnanie wakacji w Bibliotece”. Spotkanie odbyło się w sali OSP w Białej.

Na początku imprezy dzieci recytowały i czytały wierszyki: Karolina Pająk przygotowała wiersz „Spóźniony słowik”, Emilia Pająk „Wpadła gruszka do fartuszka”, Weronika Pająk „Kotek i kółko graniaste”, Hania Kardas „Murzynek Bambo”, Zosia Dądela „Wspomnienie”. Następnie swój taneczny pokaz zaprezentowali: Patrycja Lipnicka, mieszkanka Białej oraz Szymon Dąbrówka, mieszkaniec Działoszyna.

Patrycja trenuje w Klubie Tańca Towarzskiego „ZORBA” w Częstochowie. Swoją drogę taneczną zaczęła, mając 6 lat. Tańczy już od niemal 10 lat. Jej kolega Szymon Dąbrówka przez 10 lat tańczył w klubie „Dance Center” Kluczbork. Na dzień dzisiejszy interesuje się śpiewem i uczęszcza na zajęcia wokalne do szkoły muzycznej „TALENT” w Kłobucku. Dodatkowo gra na saksofonie w orkiestrze w Rząśni.

Patrycja i Szymon zaprezentowali tańce standardowe: walc wiedeński, walc angielski, tango i tańce latynoamerykańskie: chacha, samba, rumba. Po pokazie tanecznym dzieci i dorośli pod okiem tancerzy tańczyli zumbę. Impreza zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez czytelników Biblioteki.

tekst i fot.: Organizatorzy
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments