R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatRemont drogi powiatowej na półmetku

Remont drogi powiatowej na półmetku

III kwartał 2023 r to planowany termin ukończenia remontu drogi łączącej miejscowości Białą i Suchowola. Jednak, jak przekonuje wicestarosta pajęczański Paweł Sikora, niewykluczone, że kierowcy przejadą się nowym odcinkiem już w czerwcu.

Od kilku tygodni trwa modernizacja drogi powiatowej nr 3507E Biała – Bogumiłowice – Piekary. W ramach inwestycji zostanie zmodernizowany odcinek o długości ponad 2 kilometrów łączący miejscowości Biała i Suchowola. Realizacja zadania jest możliwa dzięki dotacji z Rządowego Programu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 7 830 200,00 zł.

W tym tygodniu będą wymieniane oba przepusty więc droga będzie nieprzejezdna. Osobiście robię wszystko, by przebudowa trwała krótko i była mało uciążliwa dla mieszkańców i kierowców. Staramy się działać szybko, sprawnie i bezpiecznie ponieważ wiem, że mieszkańcy Białej narzekają na trudności i uciążliwe pracę na kilku drogach gminnych – mówi wicestarosta pajęczański Paweł Sikora.

Pomimo, że jest to stosunkowo krótki odcinek drogi to w ostatnich latach dochodziło tutaj do wielu wypadków niestety również śmiertelnych. Całkowitą wartość inwestycji oszacowano na 6.599.894,48 zł. Planowany termin zakończenia prac to III kwartał 2023 r. Jednak, jak przekonuje wicestarosta Paweł Sikora, niewykluczone, że kierowcy przejadą się nowym odcinkiem już w czerwcu.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Płatny troll
Płatny troll
1 rok temu

Na pewno PiS i ruda dycha

Ruda złośliwa franca
Ruda złośliwa franca
odpowiedział na komentarz  Płatny troll
1 rok temu

No dlatego jest kicha.

Niwiscok
Niwiscok
1 rok temu

Dziękuję za drogę do Niwisk G i Woźnego. Wszystko w temacie.

Nieznajoma
Nieznajoma
odpowiedział na komentarz  Niwiscok
1 rok temu

A z Niwisk na grady to nie laska choćby poprawić

onet
onet
1 rok temu

A wspomniano że Sikora robi tą drogę obok swojego domu i przy okazji oszukał Rząśnię gdzie droga powiatowa woła o pomstę do nieba? Tej drogi na złość nie robi składa wnioski na inne mimo że obiecywał co innego a Rzasnia chce to współfinansować?
Czy to nie wykorzystywanie stanowiska? Czy tym teraz lub na pewno w przyszłości nie zajmą się odpowiednie służby?

Kierowca
Kierowca
odpowiedział na komentarz  onet
1 rok temu

A kto wierzy Sikorze sam sobie szkodzi. Znacząca większość dróg powiatowych to tragedia. Zero gospodarności. Tylko propaganda dla własnej kasy.