Ruszyła charytatywna licytacja dla Franka „Śpiącego królewicza”

2

Weź udział w licytacji i pomóż „Śpiącemu królewiczowi”

Franek Mielczarek to kilku letni mieszkaniec naszego powiatu, który w styczniu 2017 roku zapadł w śpiączkę spowodowaną ostrym, rozsianym zapaleniem mózgu. Od tamtego czasu chłopiec poczynił duże postępy w swojej walce do pełnego wybudzenia. To bardzo długi proces, w którym mózg musi się zregenerować. Kosztowna rehabilitacja, jest dla małego Franka szansą na powrót do pełnej świadomości.

Wy również możecie wesprzeć chłopca w jego ciężkiej walce o powrót do zdrowia, biorąc udział w charytatywnej licytacji – zarówno jako licytujący, jak i darczyńca. Wystarczy dołączyć do specjalnej grupy na facebooku i zalicytować https://www.facebook.com/groups/2240078522957876/ lub przekazać przedmiot na licytacje.

Jako pierwszy pod młotek trafił pluszowy króliczek imieniem Andre, przekazany przez popularną aktorkę Magdalenę Walach, która już wcześniej pomagała Frankowi. Aktualna cena maskotki to 240zł. Organizatorzy licytacji zapewniają, że w kolejce czekają inne ciekawe przedmioty i zachęcają do dołączenia do wspólnej zabawy i wsparcia akcji.

Poprzedni artykułAdam Nowak dziękuje za poparcie
Następny artykułSzkolenie – „Zmiany w podatku od towarów i usług”
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
4 lat temu

Tak zachęcamy do dołączenia do grupy ” licytacja dla Franka ” spiacego krolewicza” i obserwacji rzeczy wystawianych na licytacje😉 strona dopiero zaczyna funkcjonować także warto obserwować ❤

wjktor
wjktor
4 lat temu

wtej gminie to same zlodzeie robia