Śmiertelny wypadek w Tuszynie

31

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 28 grudnia w miejscowości Tuszyn w powiecie pajęczańskim.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 17:10 na odcinku drogi powiatowej 4536E tuż za miejscowością Tuszyn (gmina Pajęczno). Młody mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód Renault Master:

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 63-letnia kierująca samochodem Renault Masters potrąciła 27-letniego pieszego, który wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem w chwili zdarzenia była trzeźwa – informuje pajęczańska policja.

Policja apeluje o ostrożność. Pieszy przed wejściem na drogę powinien upewnić się czy jest to bezpieczne. Należy pamiętać, że jezdnie mogą być śliskie co wiąże się z wydłużoną drogą hamowania pojazdów.

najnowsze najstarsze najpopularniejsze
przylądek
przylądek

kto byl kierowca? ktos z tutejszych ?

ToJa
ToJa

Tak

Regan25
Regan25

Kto

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Kto zginął?

przylądek
przylądek

27letni chłopak z Borków

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Straszne :/

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Wiadomo skąd kierowca?

.......vgd
.......vgd

Ci za głupoty z jakich borkow…. Mieszkaniec tuszyna zginął. Wyrazy współczucia dla rodziny.

przylądek
przylądek

….

Bezimienny
Bezimienny

Nie z borkow tylko z Tuszyna

Gomez
Gomez

Wczoraj przed 18 widziany był przeze mnie w pajecznie koło kościoła. Spoczywaj w spokoju kolego.

Kuku
Kuku

Mieszkaniec Tuszyna 😂
Tak was wszystko obchodzi. Ale nogi z gazu nie sciagniecie!
Spoczywaj w spokoju! [*]

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Wyrazy współczucia dla rodziny:(Szedł nie oświetlony? Jakie okoliczności?

ona
ona

mieszkaniec Tuszyna, 27letni chłopak, wysiadał z czyjegoś samochodu, przechodził przez drogę i go kobieta potrąciła busem. Czy szedł oświetlony…. Doskonale wiemy jak dzisiaj piesi są “oświetleni”… Ale teraz nie to sie liczy… Wyrazy współczucia dla Rodziny Mariusza [*]

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Dokładnie nie ma znaczenia niesamowity pech :/ kobiecie też współczuję z pewnością nie widziała go

chamwaudi
chamwaudi

Prawie pewne że szedł bez żadnego odblasku czy nawet głupiej latarki w telefonie. Widoczność o tej porze jest do dupy, zaczyna padać snieg z deszczem, w lesie jest ciemno, ciemna kurtka powoduje że zlewa się z otoczeniem.
Jeśli jest to ewidentna wina pieszego to tylko współczuć kierowcy, ale jeśli miał elementy odblaskowe a kierowca akurat pisał SMS-a to dożywocie.
Kary dla pieszych chodzących po zmroku bez kamizelki powinny być wyższe niż ośmiokrotna najniższa krajowa pensja, wtedy jeden z drugim baran by zastanowił się nad sensem swojego życia.

krychu
krychu

Nie sądźcie, abyście sądzeni nie byli. A tak wg mnie, w rejonie Tuszyna jest znak “teren zabudowany” więc odblaski nie obowiązują, natomiast używanie rozumu – tak. Wyrazy współczucia dla obu Rodzin.

Zzzzz
Zzzzz

Nie ma tam znaku teren zabudowany.
Jest tabliczka tuszyn czyli teren zamieszkania a to dwie różne rzeczy, ograniczenie do 50 kończy się przy drodze na wysypisko czyli skrzyżowanie..
Tak na marginesie wszędzie obowiązują odblaski 😉

Anilewe
Anilewe

kierowca UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU!! Zginął młody P…… ! Przestańcie wymyślać [*]

Zielony
Zielony

PRZYPOMNIJCIE SOBIE NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU CZĘSTOCHOWSKIEJ Z UL. DŁUGA. OBY NIE BYŁO TAKICH TRAGEDII

Anonim
Anonim

To w końcu kto, skąd i jak bo w tych komentarzach już powstało pare historii

chamwaudi
chamwaudi

Chłopak z Tuszyna, powinno to wystarczyć, z imienia i nazwiska wymieniać nie trzeba bo nie o to chodzi. Więcej info na pewno pojawi się na stronie, cierpliwości

Ja463
Ja463

Pilnujcie swojej dupy nie życzę nikomu śmierci kogoś bliskiego

Hubert Brodziński
Hubert Brodziński

[*]

Bruce
Bruce

Dziś popołudniu widziałam jeszcze tego młodego człowieka na mieście obok PLAY.. BYŁ UBRANY CAŁY NA CZARNO BLUZA Z KAPTUREM…SZKODA ŻE SIĘ STAŁO JAK SIĘ STAŁO!! ALE ON raczej nie nosił odblasków …..I TRZEŹWY TEŻ MÓGŁ NIE BYĆ..NO NIC POLICJA, PROKURATURA WYJAŚNIA…SZKODA GO…

Jestem
Jestem

Czy to teraz ważne czy miał odblaski, czy był trzeźwy, jego już nie ma! Zginol sponiewierany gorzej niż zwierzę, wleczony, potargany, poszarpany, obdarty z ubrań, ile ta osoba kierująca pojazdem musiała jechać?! Droga fatalna zakręt na zakręcie dziura na dziurze!. To jest tragedia dwóch rodzin z tym że jedna nie ma już kochanej osoby

Nova
Nova

Bardzo ważne, czy miał odblaski i bardzo ważne czy był trzeźwy i jeszcze bardziej ważne czy szedł po prawidłowej stronie. Jeśli nie spełnił żadnej z tych zasad,to przykre,ale sam,bezpośrednio się przyczynił do spowodowania wypadku

Antek
Antek

No jak nie ważne??!!!!!! Odblask 3 zł i widoczny jest z około 200m!!!!!kierowca widzi i jest uczulony!!!!!!

Józef
Józef

Niech spoczywa w pokoju.

J36
J36

Szanowny Panie administratorze tej strony w określonych sytuacjach proszę o zablokowanie dodawania komentarzy. Poczytaj Pan i zastanów się czy tak jak w tej sytuacji są potrzebne. Wprowadzają tylko chaos i niezdrowe relacje. Według mnie niesmaczne. Dziękuję

XYZ
XYZ

popieram J36