Sobota z PIT-em i dłuższe godziny pracy Urzędu Skarbowego

2

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku w godz. 9.00 – 13.00, w Urzędzie Skarbowym w Pajęcznie zorganizowana zostanie – „Sobota z e-PIT-em”.

W tym dniu w Urzędzie będzie można złożyć zeznanie roczne, osobiście wypełnić i przesłać zeznanie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl, uzyskać informacje w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych. Podczas „Soboty z e-PIT-em” będzie możliwość potwierdzenia profilu zaufanego e-PUAP.

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję że ten dzień spełni oczekiwania i potrzeby naszych klientów – mówi Naczelnik Urzędu Skarbowego Dorota Jędrasiak-Matuszczyk.

Dodatkowo w celu umożliwienia podatnikom złożenia zeznania podatkowego za 2017 rok w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. zostanie wydłużony czas pracy Urzędu do godziny 18.00.


guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
kop
kop
2 lat temu

beda rozliczac pity czy trzeba samemu?

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Kilka tygodni temu próbowałem uzyskać informację na temat i tu mogę coś przekręcić: podwyższonych kosztów uzyskania przychodu dla twórców. Pracuję jako programista na etacie. Niestety pracodawca „ma gdzieś”, załatwienie takich formalności. W US w Pajęcznie próbowałem się dowiedzieć, czy na podstawie umowy o pracę i zakresu obowiązków mogę takie podwyższone koszty rozliczyć indywidualnie w zeznaniu. I… zamiast informacji uzyskałem poradę, aby dowiedzieć się tego we własnym zakresie np.: wysyłając aplikację o interpretację podatkową. Bu…cha..cha…. ;-). Na początki roku 2018 została znowelizowana ordynacja podatkowa i niektóre specjalności informatyczne straciły możliwość stosowania takiej ulgi np. administratorzy, analitycy. Podobno także graficy, ale zostali… Więcej »