Specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pokażą przedsiębiorcom jak wiele mogą zyskać!

0

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna od ponad 20 lat prężnie działa w naszym województwie wspierając przedsiębiorczość regionu. Spółka w swojej ofercie ma liczne tereny inwestycyjne, wsparcie firm w ramach pomocy publicznej oraz bony na szkolenia dla pracowników. 

Osoby prowadzące działalności gospodarcze dążą do rozwoju biznesu oraz kadr, jednak koszty daleko idących inwestycji nie zawsze pozwalają na pełne rozwinięcie skrzydeł. Wtedy warto zastanowić się nad wsparciem. I takie właśnie oferuje ŁSSE. 

W ramach pomocy publicznej na wsparcie mogą liczyć mikro, małe, średnie i duże firmy prowadzące działalność z zakresu produkcji (w tym przetwórstwo spożywcze i usługi magazynowania), nowoczesne usługi dla biznesu oraz podmioty prowadzące działalność badawczo-rozwojową. Z kolei mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą wnioskować o przyznanie dofinansowania do kursów, szkoleń, usług doradczych oraz studiów podyplomowych. Dzięki uzyskanym funduszom mają szansę pokryć do 80% wartości wskazanych usług. 

O zasadach i szczegółach wsparcia oferowanego przez Strefę będą szerzej mówili Specjaliści z ŁSSE dnia 25 lutego 2020 o godzinie 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach. Więcej informacji o Spółce można znaleźć na www.sse.lodz.pl. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułRobotnicy uszkodzili światłowód. Wielu mieszkańców powiatu bez internetu
Następny artykułPolicjanci odzyskali skradziony samochód