R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatSprawdź się podczas testów sprawnościowych

Sprawdź się podczas testów sprawnościowych

Podczas powiatowych eliminacji konkursu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi odbędą się pokazy testów sprawnościowych. Każdy chętny do służby w policji oraz straży pożarnej może się sprawdzić, poćwiczyć wykonanie policyjnych i strażackich testów sprawnościowych. 

We wtorek 28 lutego o godzinie 10.30 na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II w Działoszynie przy ulicy Ogrodowej 3 podczas powiatowych eliminacji konkursu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, odbędzie się pokaz policyjnego testu sprawnościowego oraz ćwiczebnego toru przygotowanego przez pajęczańskich strażaków.

Każdy chętny do służby w policji oraz państwowej straży pożarnej może sprawdzić na czym polega taki test i poćwiczyć pokonanie toru przeszkód. Funkcjonariusze oraz strażacy pajęczańskich komend omówią jak prawidłowo pokonać tor przeszkód, zaprezentują jego wykonanie, a także będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie. Osoby zainteresowane będą miał możliwość zapoznania się z procedurą rekrutacji do powyższych służb mundurowych. Całe przedsięwzięcie ma na celu zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi mundurowe. Nr tel. kontaktowego 723 694 581

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Etno
Etno
1 rok temu

Może kiedyś ale nie teraz. Szkole muszą mieć. Zresztą zajeb…. robota jak na tę czasy. Państwówa to państwówa.

Alina
Alina
1 rok temu

Strzelczyk do policji trenuje?

Mykoła
Mykoła
1 rok temu

Wykazali się sprawnością ganiając ludzi za maseczki.