R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatŚwięty Mikołaj odwiedził dzieci z gminy Działoszyn

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z gminy Działoszyn

Pomimo pandemii Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z terenu gminy Działoszyn i wraz ze swoimi pomocnikami zrobił im wielką niespodziankę.

W poniedziałkowe przedpołudnie 7 grudnia Święty Mikołaj odwiedził gminę Działoszyn, jednak tym razem z powodu braku śniegu swoje słynne sanie zamienił na stylowy pojazd. Wizyta została zorganizowana przez Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie przy współpracy z grupą animacyjną Rytmiks.

Wyjątkowi goście odwiedzili gminne przedszkola. Radość dzieciaków kiedy na żywo zobaczyły Świętego Mikołaja – w dodatku podróżującego swoimi nowoczesnymi saniami prosto z Laponii – była nieoceniona. Świętemu towarzyszyli uroczy pomocnicy na czele z samym Rudolfem. We wszystkich placówkach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania, śpiewały i tańczyły z Mikołajem i jego pomocnikami. Podczas spotkań dzieci zostały obdarowane pysznymi słodyczami zakupionymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba.

Ta wyjątkowa wizyta sprawiła dużo radości nie tylko najmłodszym, ale również i nieco starszym mieszkańcom gminy Działoszyn, wprowadzając wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

źródło i fot.: UMiG Działoszyn
R e k l a m a