R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatSzczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 60-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 60-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie prowadzili poszukiwania za 60-letnim mieszkańcem Nowej Brzeźnicy. Mężczyzna wyjechał z domu autem i ślad po nim zaginął.

We wtorek 17 listopada około godziny 08:00 dyżurny pajęczańskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 60-letniego mieszkańca Nowej Brzeźnicy. Jak wynikało ze zgłoszenia rodziny, mężczyzna wyjechał autem ze swojego miejsca zamieszkania około godziny 2:30 w nocy i nie wiadomo gdzie obecnie przebywa.

Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą i ogłoszono alarm dla całego stanu jednostki. Do pomocy w poszukiwaniach zaangażowali się druhowie z OSP Nowa Brzeźnica oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Intensywne działania mundurowych szybko przyniosły efekty. Około 12 w południe zaginiony został odnaleziony w okolicach zalewu w miejscowości Ostrowy nad Okrzą przez Dzielnicowego Gminy Strzelce Wielkie oraz funkcjonariuszy OPP KWP Łódź, którzy również uczestniczyli w poszukiwaniach – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła 60-latka do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

R e k l a m a

16 KOMENTARZE

guest
16 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
10 miesięcy temu

Czy ten meżczyzna byl trzeźwy!? To proboszcz w nowej brzeźnicy WSTYD!!!!!!!!!!!!!

Wojtek
Wojtek
10 miesięcy temu

Okszą a nie Okrzą

Andrei
Andrei
10 miesięcy temu

Pewnie, że był pijany. Facet pije od lat i każdy to wie. Kompan od kieliszka zna godzinę “zaginięcia” itp. Wystraszyl się, że facet spowodował jakiś wypadek etc i dla czystego sumienia uprzejmie poinformował o… Zaginięciu…wstyd

Kaem
Kaem
10 miesięcy temu

Oczywiście teraz brak informacji, że to poszukiwany ksiądz i czy był trzeźwy… Nie oceniam, no ale… O innych się pisze, ze trzeźwy czy nie, ale o księżach już cisza.
Patologia, nie kraj!

Ołówek
Ołówek
odpowiedział na komentarz  Kaem
10 miesięcy temu

To się nazywa zmowa milczenia. O Jankowskim i Gulbinowiczu też wszyscy wiedzieli co wyprawiają z młodymi chłopakami, a mimo to do wspólnego zdjęcia z uśmiechem na twarzy stawali.
Efekt dzisiaj jest taki, że tylko 9% ludzi w przedziale wiekowym 18-29 lat pozytywnie ocenia kościół w Polsce. U starszych wiekowo niewiele lepiej. No ale pracowali sobie na to latami.

Kaem
Kaem
odpowiedział na komentarz  Ołówek
10 miesięcy temu

Niech pracują dalej i ludzie się w koncu obudzą… A starsi i tak gadają “A Ty nie grzeszysz? Tak samo”. No bez komentarza…

ciek....
ciek....
10 miesięcy temu

Ciekawe czy wszystkich by tak szukali od razu jakby ktoś o 2ej wyjechał z domu a na drugi dzień od razu poszukiwania. Proboszcz po nocy jeździ hm…….

Last edited 10 miesięcy temu by ciek....
PekaesJuzSzedł
PekaesJuzSzedł
10 miesięcy temu

Naj#bany? To na plebanię!

Last edited 10 miesięcy temu by PekaesJuzSzedł
Starzec
Starzec
10 miesięcy temu

Na panny pojechał chłopina A tu zaraz aferka😂😉

Anonim
Anonim
odpowiedział na komentarz  Starzec
10 miesięcy temu

Psy i kler w roli głównej, jakże by mogło być inaczej na okolicę.

Łorganista
Łorganista
10 miesięcy temu

Pojechał na balety a że był gruby melanż i fajne panienki to popłyną proste. Po co go szukali tylko chłopakowi brudu narobili i jak tu teraz jechać na balet

Justyna
Justyna
odpowiedział na komentarz  Łorganista
10 miesięcy temu

To pewnie jakiś pisior, bo oni ze sztywnymi ciekaja. Znacie przecież ich.

Król biznesu
Król biznesu
odpowiedział na komentarz  Justyna
10 miesięcy temu

No pewnie, nawet nauczyciele, dyrektorzy, itd.

ceniespokój
ceniespokój
10 miesięcy temu

To wygląda na wewnętrzną rozgrywkę. Ktoś komuś nadepnol na odcisk lub ktoś chce zostać szefem i ot taka intryga. To dobry człowiek, a napewno nie zly.

DAREK
DAREK
8 miesięcy temu

I jakie są konsekwencje tej historii?

Ala
Ala
8 miesięcy temu

Podobno nie ma tego księdza już w Nowej Brzeźnicy…???