R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatSzczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 60-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 60-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie prowadzili poszukiwania za 60-letnim mieszkańcem Nowej Brzeźnicy. Mężczyzna wyjechał z domu autem i ślad po nim zaginął.

We wtorek 17 listopada około godziny 08:00 dyżurny pajęczańskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 60-letniego mieszkańca Nowej Brzeźnicy. Jak wynikało ze zgłoszenia rodziny, mężczyzna wyjechał autem ze swojego miejsca zamieszkania około godziny 2:30 w nocy i nie wiadomo gdzie obecnie przebywa.

Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą i ogłoszono alarm dla całego stanu jednostki. Do pomocy w poszukiwaniach zaangażowali się druhowie z OSP Nowa Brzeźnica oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Intensywne działania mundurowych szybko przyniosły efekty. Około 12 w południe zaginiony został odnaleziony w okolicach zalewu w miejscowości Ostrowy nad Okrzą przez Dzielnicowego Gminy Strzelce Wielkie oraz funkcjonariuszy OPP KWP Łódź, którzy również uczestniczyli w poszukiwaniach – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła 60-latka do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

R e k l a m a

16 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

16 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
3 lat temu

Czy ten meżczyzna byl trzeźwy!? To proboszcz w nowej brzeźnicy WSTYD!!!!!!!!!!!!!

Wojtek
Wojtek
3 lat temu

Okszą a nie Okrzą

Andrei
Andrei
3 lat temu

Pewnie, że był pijany. Facet pije od lat i każdy to wie. Kompan od kieliszka zna godzinę „zaginięcia” itp. Wystraszyl się, że facet spowodował jakiś wypadek etc i dla czystego sumienia uprzejmie poinformował o… Zaginięciu…wstyd

Kaem
Kaem
3 lat temu

Oczywiście teraz brak informacji, że to poszukiwany ksiądz i czy był trzeźwy… Nie oceniam, no ale… O innych się pisze, ze trzeźwy czy nie, ale o księżach już cisza.
Patologia, nie kraj!

Ołówek
Ołówek
odpowiedział na komentarz  Kaem
3 lat temu

To się nazywa zmowa milczenia. O Jankowskim i Gulbinowiczu też wszyscy wiedzieli co wyprawiają z młodymi chłopakami, a mimo to do wspólnego zdjęcia z uśmiechem na twarzy stawali.
Efekt dzisiaj jest taki, że tylko 9% ludzi w przedziale wiekowym 18-29 lat pozytywnie ocenia kościół w Polsce. U starszych wiekowo niewiele lepiej. No ale pracowali sobie na to latami.

Kaem
Kaem
odpowiedział na komentarz  Ołówek
3 lat temu

Niech pracują dalej i ludzie się w koncu obudzą… A starsi i tak gadają „A Ty nie grzeszysz? Tak samo”. No bez komentarza…

ciek....
ciek....
3 lat temu

Ciekawe czy wszystkich by tak szukali od razu jakby ktoś o 2ej wyjechał z domu a na drugi dzień od razu poszukiwania. Proboszcz po nocy jeździ hm…….

Last edited 3 lat temu by ciek....
PekaesJuzSzedł
PekaesJuzSzedł
3 lat temu

Naj#bany? To na plebanię!

Last edited 3 lat temu by PekaesJuzSzedł
Starzec
Starzec
3 lat temu

Na panny pojechał chłopina A tu zaraz aferka😂😉

Anonim
Anonim
odpowiedział na komentarz  Starzec
3 lat temu

Psy i kler w roli głównej, jakże by mogło być inaczej na okolicę.

Łorganista
Łorganista
3 lat temu

Pojechał na balety a że był gruby melanż i fajne panienki to popłyną proste. Po co go szukali tylko chłopakowi brudu narobili i jak tu teraz jechać na balet

Justyna
Justyna
odpowiedział na komentarz  Łorganista
3 lat temu

To pewnie jakiś pisior, bo oni ze sztywnymi ciekaja. Znacie przecież ich.

Król biznesu
Król biznesu
odpowiedział na komentarz  Justyna
3 lat temu

No pewnie, nawet nauczyciele, dyrektorzy, itd.

ceniespokój
ceniespokój
3 lat temu

To wygląda na wewnętrzną rozgrywkę. Ktoś komuś nadepnol na odcisk lub ktoś chce zostać szefem i ot taka intryga. To dobry człowiek, a napewno nie zly.

DAREK
DAREK
3 lat temu

I jakie są konsekwencje tej historii?

Ala
Ala
3 lat temu

Podobno nie ma tego księdza już w Nowej Brzeźnicy…???