Tragedia rodziny z Sulmierzyc, trójka dzieci porwana przez fale Bałtyku

43

Ogólnopolskie media obiegła tragiczna wiadomość. Trójka rodzeństwa z Sulmierzyc zaginęła w falach Bałtyku.

Na portalu społecznościowym facebook oraz w wiadomościach prywatnych mieszkańcy naszego powiatu udostępniają dramatyczną wiadomość o trójce rodzeństwa z Sulmierzyc zabranej przez spienione fale morza bałtyckiego.

Do tragedii doszło w miniony wtorek. Według relacji świadków dzieci bawiły się na brzegu pod opieką matki, kobieta pozostawiła je na chwilę bez opieki, aby zająć się bawiącym na plaży 2 letnim dzieckiem. Wystarczyła chwila, aby wysoka fala porwała trójkę rodzeństwa.

Z wody udało się wyciągnąć najstarszego z trójki rodzeństwa, niestety 14-letni chłopiec zmarł w szpitalu.  Pozostałej dwójki do tej pory nie odnaleziono.

Odpowiadając na pojawiające się pytania. Rodzina dotknięta tragedią pochodzi z Sulmierzyc, jednak chodzi o Sulmierzyce w powiecie krotoszyńskim.

 

najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Rebuś
Rebuś

Tak informowano, że rodzina pochodzi z Wielkopolski, czyli z z Sulmierzyc k/Krotoszyna. Wyrazy współczucia dla rodziców.

Koń Pajęczański
Koń Pajęczański

Administrator strony celowo wrzuca wiadomość z tytułem, który przyciąga czytelników. Czego to się nie robi dla klikalności i wyświetleń reklam…
Smutne.

Czytelnik
Czytelnik

Chłopie, trolujesz pod każdym postem. Jak ci nie odpowiada portal to nie wchodź i nie psuj życia czytelnikom.

abc
abc

Koń Pajęczański dobrze napisał.

gosc
gosc

Zgadzam się. Celowy zabieg marketingowy.

Koń Działoszyński
Koń Działoszyński

proponuję taki artykuł: Dramat w Strzelcach. Potężny konar drzewa spadł na uczestników zabawy… wydarzenie absolutnie prawdziwe, a po kilkudziesięsiu tysiącach odsłon dopiszemy, że jednak chodziło o Strzelce Opolskie

mieszkanka
mieszkanka

O konarze chyba nie mówili w mediach. Mniejszy szum medialny.

mieszkaniec
mieszkaniec

Koniu pajęczański tobie to się dawno temu sufit na głowę zawalił i to chciałeś chyba powiedzieć co ?

Masajra
Masajra

Dokładnie,byle było 10000000 wejść:-/

pajeczanin
pajeczanin

Ten fake news tylko potwierdza mierną jakość tego portalu. Trolujace śmieci na forum to kolejna sprawa wywołująca tylko negatywny odbiór. Tendencyjne traktowanie ważnych spraw dziejących się wokół Pajeczna.

Roztropny
Roztropny

No chyba jednak nie jest taki mierny skoro tyle osób tu wchodzi, a jak masz ciekawy temat to napisz go na forum chętnie przeczytam.

obywatel
obywatel

Jedynie działania prewencyjne – informacyjne mogą przynieść skutek zachowania ostrożności i pilnowania swoich pociech. Przypominam o tragedii , która wydarzyła się w naszym powiecie . Od kwietnia w Polsce utonęło 300 osób .

Lokalny
Lokalny

Usuncie ten post bo gdzie się nie ruszę to słyszę, że z sulmierzyc a potem prostowania. Nie potrzebne zamieszanie, jeżeli nie chodzi o Nasz region… Chyba, że chodzi Wam o wyświetlenia!

dfdf
dfdf

Zawsze chodzi o wyświetlenia

Nowy
Nowy

hue hue hue, cały portal usuncie, bo przecież chodzi o WYŚWIETLENIA.
Debile się czepiają jak by tutaj było pięć clickbajtów dziennie.

mieszkaniec
mieszkaniec

Wiadomo, że chodzi o wyświetlenia. Ludzie tu zajrzeli bo przyciągnął ich nagłówek. To, że informacja nie dotyczy naszego regionu i wprowadza w błąd dla Redakcji raczej nie ma znaczenia. Liczą się odwiedziny.

Gert
Gert

A jak na Fb było wydarzenie, że PEWIEN zespół będzie w Sulmierzycach – najpierw tych “naszych” , a potem tych drugich- to nikt afery nie robił. Przecież ten zespół też sobie reklamę zrobił. 😒
Jak Wam nie pasuje portal to nie wchodźcie, odlajkujcie na Fb i tyle. 😒 A skoro wiecie, że to chodzi o Sulmierzyce w Wielkopolsce to po co wchodzicie tu komentować? Sami nabijacie wejścia, na których Wam nie zależy. 😒

Ada
Ada

Właśnie chodzi o to, że na początku nikt nie wie, że chodzi o nie “nasze” Sulmierzyce. Nagłówek wprowadza ludzi w błąd. Ja i podejrzewam wiele osób przez to odwiedziła tę stronę. Z całym szacunkiem, ale informacja o takiej tragedii, do tego sugerująca/wskazująca na nasz region o wiele bardziej przykuwa uwagę niż jakiś tam zespół. Ja np. nie mam tego portalu w polubieniach na FB. Po tym co tu widzę uważam, że jest słaby. Tak jak ludzie pisali, liczą się kliknięcia, a nie wartość informacyjna.

Gert
Gert

W TV podali informację, że nie chodzi o “nasze” 🙂 No chyba, że nie oglądają Państwo telewizji i opierają się jedynie na Internecie. 🙂

JaN
JaN

Szczerze mówiąc ja rzadko oglądam tv. Przecież gołym okiem widać, że ten wpis to typowy generator wejść. Też tu wszedłem bo myślałem, że chodzi o “nasze” Sulmierzyce.

Clickbait
Clickbait

“Czy to prawda, że w Moskwie na placu Czerwonym rozdają Samochody? Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, i nie na placu Czerwonym, a na placu Rewolucji, i nie Samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną”

Bober
Bober

Czego to portale internetowe nie napiszą by tylko podnieść oglądalność strony. Typowy fake news.

Paj
Paj

Zamiast dogryzania sobie w komentarzach i pokazywania cebuli oraz słomy w butach to może byście tak uczcili taką tragedię ciszą ? każdego z was może to spotkać w przyszłości i będzie wam wtedy miło czytać te komentarze ? zastanówcie się trochę ludzie jak się zachowujecie (chociaż niewiem czy można was nazwać ludźmi) KULTURY TROCHĘ ! ! ….

swoją drogą ciekawe od kogo redakcja TP uzyskuje zgodę na publikację ip w czasach RODO ?

RTD
RTD

Ja tu nie widzę IP które pozwala na jednoznaczna identyfikację. Jest część IP wskazująca dość rozległą sieć. Więc wyluzuj Koniu 😉 Część która ma tylko jasno wskazać postępowanie pewnego użytkownika.

Paj
Paj

A nie było by prościej po prostu zbanować takiego komentującego niż pokazywać numery ip ? RTD równie dobrze twój bank może podać część twojego numeru konta bankowego redakcja TP pokazując nawet garstke numeru zrobiła to BEZPRAWNIE I BEZ PISEMNEGO POZWOLENIA !

Mieszkaniec
Mieszkaniec

1. Redakcja TP nie naruszyła w żaden sposób prawa. Danymi osobowymi są pełne adresy IP, tutaj ich nie podano.
2. Każdy odwiedzający ten portal widzi politykę prywatności. Jak komuś nie odpowiada, to nie wchodzi dalej.
3. Wg. mnie to Administrator i tak jest pobłażliwy, bo duża część wpisów nadaje się do usunięcia, chociażby ze względu na wulgaryzmy (np. “aledebil” itp…), a on chcąc zachować pluralizm wypowiedzi ich nie usuwa.
Tak więc jak komuś nie pasuje, to niech zapłaci sobie za hosting, domenę, CMS i sam prowadzi portal, czy forum. Nikt tego nie zabrania.

Paj
Paj

co to za polityka prywatności jak się podaje publicznie poufne dane (nawet jakąś część) natomiast można obrócić inaczej jeśli redakcja nie zgadza się z jakąś wypowiedzią to MOŻE DAĆ BANA ! albo usunąć komentarz a nie szafirować się cudzymi numerami publicznie !!!

RTD
RTD

Dalej nie rozumiesz. Część adresu to nie jest nic poufnego. O to w tym chodzi.

I raczej “szafować” 😉

RTD
RTD

Portal nie zbiera takich danych. A gdyby zbierał i podał cześć nr bankowego to spróbuj uzupełnić resztę żeby było prawidłowo i wskazywało mnie. To “dość” trudne.
W przypadku części IP o nic nie musiał pytać. W żaden sposób to człowieka nie identyfikuje i tyle.

zły
zły

wystarczało dać normalny tytuł, np “Sprostowanie dotyczące tragedii w Darłówku”, opisać, że nie chodzi o te Sulmierzyce i nikt o nic by się nie doczepił a tak to faktycznie wygląda to jak celowe działanie mające na celu zdobycie jak największej ilości kliknięć, w efekcie jest kolejna gównoburza