R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatTrębaczewianin z zakazem i na „podwójnym gazie”

Trębaczewianin z zakazem i na „podwójnym gazie”

Policjanci z komisariatu w Działoszynie zatrzymali 38-latka, który wsiadł za kierownicę opla mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dodatkowo złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie teraz za swoje czyny.

W sobotę 17 września działoszyńscy stróże prawa w trakcie wykonywanych czynności służbowych uzyskali informację, że na odcinku drogi Cementownia Warta – Działoszyn przemieszcza się pojazd marki Opel, którego kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Na jednej z ulic Działoszyna zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego kierującego, mieszkańca Trębaczewa, który jechał „na podwójnym gazie”, miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dzięki szybkiej i natychmiastowej reakcji policjantów z Działoszyna nikomu na szczęście nic się nie stało. Mężczyźnie grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszy Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 10 tysięcy złotych.

tekst i fot.: KPP Pajęczno

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments