R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatUtrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

We wtorek 2 lipca przez teren powiatu pajęczańskiego przejadą zawodnicy biorący udział w 2 etapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

Wjazd kolarzy do powiatu pajęczańskiego przewidywany jest 2 lipca o godz. 16.45 na drodze nr W 483. Na terenie powiatu pajęczańskiego LOTNY FINISZ wyznaczono w miejscowości Sulmierzyce ul. Ogrodowa, PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia na ul. 1-go Maja.

TRASA PRZEJAZDU

Peleton na teren powiatu pajęczańskiego wjedzie od miejscowości Chabielice drogą nr W-483 w kierunki miejscowości Zielęcin, a następnie uda się do miejscowości Stróża, Wola Wydrzyna, Nowa Wieś, Dąbrówka, Sulmierzyce LOTNY FINISZ na ul. Ogrodowej tj. rejon Urzędu Gminy. Z miejscowości Sulmierzyce peleton uda się do miejscowości Piekary, Ostrołęka, Dworszowice Pakoszowe, Gawłów, Rząśnia. PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia ul. 1-go Maja. Następnie z Rząśni uda się do miejscowości Studzienica, Kiełczygłów, Dryganek Mały, Obrów gdzie kolarze opuszczą teren powiatu pajęczańskiego jadąc w stronę miejscowości Jastrzębice.

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i dodatkowo podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

źródło: KPP Pajęczno

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
EkoRejon
EkoRejon
4 lat temu

Dorośli faceci zamiast zabrać się do uczciwej pracy to utrudniają życie normalnym ludziom.

WyjmijKijZTyłka
WyjmijKijZTyłka
odpowiedział na komentarz  EkoRejon
4 lat temu

Musisz mieć smutne życie.