Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

2

We wtorek 2 lipca przez teren powiatu pajęczańskiego przejadą zawodnicy biorący udział w 2 etapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

Wjazd kolarzy do powiatu pajęczańskiego przewidywany jest 2 lipca o godz. 16.45 na drodze nr W 483. Na terenie powiatu pajęczańskiego LOTNY FINISZ wyznaczono w miejscowości Sulmierzyce ul. Ogrodowa, PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia na ul. 1-go Maja.

TRASA PRZEJAZDU

Peleton na teren powiatu pajęczańskiego wjedzie od miejscowości Chabielice drogą nr W-483 w kierunki miejscowości Zielęcin, a następnie uda się do miejscowości Stróża, Wola Wydrzyna, Nowa Wieś, Dąbrówka, Sulmierzyce LOTNY FINISZ na ul. Ogrodowej tj. rejon Urzędu Gminy. Z miejscowości Sulmierzyce peleton uda się do miejscowości Piekary, Ostrołęka, Dworszowice Pakoszowe, Gawłów, Rząśnia. PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia ul. 1-go Maja. Następnie z Rząśni uda się do miejscowości Studzienica, Kiełczygłów, Dryganek Mały, Obrów gdzie kolarze opuszczą teren powiatu pajęczańskiego jadąc w stronę miejscowości Jastrzębice.

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i dodatkowo podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

źródło: KPP Pajęczno

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide
guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
EkoRejon
EkoRejon
11 miesięcy temu

Dorośli faceci zamiast zabrać się do uczciwej pracy to utrudniają życie normalnym ludziom.

WyjmijKijZTyłka
WyjmijKijZTyłka
odpowiedział na komentarz  EkoRejon
11 miesięcy temu

Musisz mieć smutne życie.