Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

2

We wtorek 2 lipca przez teren powiatu pajęczańskiego przejadą zawodnicy biorący udział w 2 etapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

Wjazd kolarzy do powiatu pajęczańskiego przewidywany jest 2 lipca o godz. 16.45 na drodze nr W 483. Na terenie powiatu pajęczańskiego LOTNY FINISZ wyznaczono w miejscowości Sulmierzyce ul. Ogrodowa, PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia na ul. 1-go Maja.

TRASA PRZEJAZDU

Peleton na teren powiatu pajęczańskiego wjedzie od miejscowości Chabielice drogą nr W-483 w kierunki miejscowości Zielęcin, a następnie uda się do miejscowości Stróża, Wola Wydrzyna, Nowa Wieś, Dąbrówka, Sulmierzyce LOTNY FINISZ na ul. Ogrodowej tj. rejon Urzędu Gminy. Z miejscowości Sulmierzyce peleton uda się do miejscowości Piekary, Ostrołęka, Dworszowice Pakoszowe, Gawłów, Rząśnia. PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia ul. 1-go Maja. Następnie z Rząśni uda się do miejscowości Studzienica, Kiełczygłów, Dryganek Mały, Obrów gdzie kolarze opuszczą teren powiatu pajęczańskiego jadąc w stronę miejscowości Jastrzębice.

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i dodatkowo podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

źródło: KPP Pajęczno

2
Odpowiedz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WyjmijKijZTyłkaEkoRejon Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
EkoRejon
EkoRejon

Dorośli faceci zamiast zabrać się do uczciwej pracy to utrudniają życie normalnym ludziom.

WyjmijKijZTyłka
WyjmijKijZTyłka

Musisz mieć smutne życie.