R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatW czwartek kolejny protest przeciw powiększeniu składowiska odpadów

W czwartek kolejny protest przeciw powiększeniu składowiska odpadów

Już jutro (czwartek) o godz.16.00 przy ul. Sienkiewicza 18 (budynek byłego przedszkola) odbędzie się kolejny protest przeciw powiększeniu składowiska odpadów.

Pierwsza demonstracja przeciw powiększeniu składowiska odpadów w Dylowie A odbyła się 17 lipca i zorganizowana została przez mieszkańców Dylowa Szlacheckiego. Podczas wydarzenia sołtys miejscowości Kamila Krzak-Sojda poinformowała, że z jej ustaleń wynika, iż planowane jest nie tylko podniesienie o kilka metrów „góry śmieci”, ale również czterokrotne powiększenie terenu wysypiska.

W czwartek 30 lipca o godz.16.00 przy ul. Sienkiewicza 18 (budynek byłego przedszkola) odbędzie się kolejny protest przeciw powiększeniu składowiska odpadów. Organizatorem wydarzenia jest Radny Rady Miejskiej w Pajęcznie Wojciech Beśka. Swoją obecność zapowiedzieli już mieszkańcy Dylowa Szlacheckiego i Tuszyna.

Protest przeciwko rozbudowie wysypiska zbliża się wielkimi krokami. Dziękuję za każde wsparcie i deklaracje pomocy. Nie ukrywam, że część polubień i udostępnień chętnie zamieniłbym na Waszą obecność na jutrzejszym proteście. Jeśli nie chcecie, żeby gmina Pajęczno stała się śmieciowym zagłębiem – przyjdźcie jutro wyrazić swój sprzeciw – napisał na swoim facebookowym profilu radny Beśka.

R e k l a m a

66 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

66 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Karuzel
Karuzel
3 lat temu

Takie są efekty popierania PiS. Gdzie pani Pielucha, Koperska, Kowalska? Gdzie panowie Rychlik, Młynarczyk, Mielczarek? A przepraszam. Pilnują stołków „dobrej zmiany”…

Sciemniacz
Sciemniacz
odpowiedział na komentarz  Karuzel
3 lat temu

Masz kolego rację gdzie oni teraz są przecież to ich rejony oni walczyli tu o głosy

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Karuzel
3 lat temu

Ludzie głosujący na PiS liczyli, że gdy wybiorą przedstawicieli tej partii, będą wspierani przez nich w swoich spawach. Niestety. PiS potrzebuje ludzi tylko do głosowania. Po wyborach ma w „poważaniu” ich problemy. Koncentruje się na posadach dla Misiewiczów, przywilejach i przekrętach. Szkoda w tym wszystkim jedynie uczciwych mieszkańców Dylowa, Pajęczna i okolic, którzy będą musieli znosić smród wysypiska przez pokolenia.

Darus
Darus
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
3 lat temu

Brawo Pielucha.

Antek
Antek
odpowiedział na komentarz  Karuzel
3 lat temu

Takich wybraliście to nie płaczcie teraz. Macie co chcieliście. PIS wam da 😉

Zawiedziony
Zawiedziony
odpowiedział na komentarz  Karuzel
3 lat temu

To wyjątkowi nieudacznicy. Tylko własna kasa się dla nich liczy. Tyle lat i niczym się nie przysłużyli i pewnie nie przysłużą.

Ołówek
Ołówek
3 lat temu

A czemuż to pajęczański EPJ i PeZeL siedzą cicho w tym temacie?? Nie walczą o głosy?? Czy może boją się chłopaki, że wyda się od kiedy i za czyjej kadencji były play powiększenia tego wysypiska??

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Ołówek
3 lat temu

ołówek ty pachołku pisowski wstydu nie znasz, widać ten twój pis tyle samo warty co SLD

Stach
Stach
3 lat temu

Decyzje na składowanie odpadów wydaje starosta, a starostę wybierają radni powiatowi. Takich mamy zaangażowanych radnych że w Dylowie powiększają składowisko, w Bogumilowicach starosta wydał decyzję poszerzająca i z Warszawy ciągną odpady. Radni z tych gmin są do wywalenia, za co doją kasę.

Jacek
Jacek
3 lat temu

Pieluchowcy do końca kadencji zaśmieca cały powiat, to im idzie. Szkolił ich pierwszorzędny fachowiec w tej dziedzinie, Sławomir, kolega Pieluchy.

Wyborca Stąd
Wyborca Stąd
3 lat temu

Pani Poseł, Beato Mateusiak Pielucho przyjedź na ten protest, jak nie masz czym to Cię przywieziemy. Przemów do ludzi, pomóż bo są w potrzebie. Kota zostaw, nic mu nie będzie albo zabierz go ze sobą. Jak były wybory, potrzebowalas głosów to ludzie Ci pomogli, masz zobowiązania względem nich.

wlodek
wlodek
odpowiedział na komentarz  Wyborca Stąd
3 lat temu

Za trzy lata się pokaże jak będą następne wybory

Kawka
Kawka
3 lat temu

Co by się nie działo powiat i tak wybierze PiS. Po prostu nasz powiat jest Sado macho. 👉👌👉👉👉👌🧚🤦

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Kawka
3 lat temu

skladowisko to zalatwili nam panowie danielewski a powiekszyl tokarski

Gabi
Gabi
odpowiedział na komentarz  Jan
3 lat temu

A poszerzenie w 2019 to kto dawał?

Tuk
Tuk
odpowiedział na komentarz  Gabi
3 lat temu

W 2019 nie było poszerzenia odrzucono taką zmianę w studium dlatego teraz kombinują tylnymi drzwiami

Z..
Z..
odpowiedział na komentarz  Jan
3 lat temu

A to oni sprzedali działki pod wysypisko czy to Mielczarek zrobił? to był teren gminy? bo już się gubię…

Kaska
Kaska
3 lat temu

A gdzie są radni bezradni Pani Szczerkowska która podczas kapani obiecywała nam o jakości życia czystości środowiska dbania o naszym wspólnym dobru.
Kasana na koncie się zgadza za bycie radną , ale na sesję się nie chodzi gdzie tematy są nie wygodne .
Won z takimi radnymi którzy nie czują smrodu mieszkając na nowym osiedlu.
Ludzie referendum gonić radę i Mielczarka który niszczy to miasto

Robert
Robert
odpowiedział na komentarz  Kaska
3 lat temu

No a teraz jest szczęśliwa że Jana Pawła piękna będzie, obwodnica dla smieciarek.

Aneta
Aneta
3 lat temu

A pan Wolski nie protestował !!!!!!
Nie obawia się że jego nowo wyremontowany basen za parę lat znów trzeba będzie wyremątować na nowo od wstrząsów.

Krzyś
Krzyś
odpowiedział na komentarz  Aneta
3 lat temu

Wolski na czas protestu zmienił miejsce pobytu jak te szczury z wysypiska , podczas kapani wyborczej w której też obiecywał wiele to mu wysypisko śmierdziało.
Teraz już nie, bo na czwartym mieszka tam nawet już nie trzęsie 😜😄😀.

@ufo
@ufo
3 lat temu

Wojtek!!! jesteśmy z Tobą nie odpuszczaj, walczmy o przyszłość przyszłych pokoleń… naszych dzieci i młodzieży. Nie zostawmy ich z tym bajzlem, bo mam bierności i bezczynnosci w przyszłości nie wybacza …Wojtek na Burmistrza…a Mielczarkowi ofermie, nieudacznikowi, fajtłapie, niedorajdzie dziękujemy…do lamusa THE END.

Kapitan Sowa
Kapitan Sowa
3 lat temu

Zróbmy referendum za odwołaniem p.burmistrza Pajęczna… wynika z tego że jego kariera to typowy skok na stanowisko i kasę, bo jak można tłumaczyć jego bezczynność i przyzwolenie na rozbudowę śmietniska i zwożenia odpadów z całego województwa. A jak powiększą go o dziesiątki hektarów to będą zwozić śmieci z Unii Europejskiej….kto to skontroluje…. to się wymknie z jakiegokolwiek kontroli…. jak palenie całych pociągów opon i innych śmieci szpitalnych przywożonych do utylizacji z Niemiec do Cementowni!!!!!!!!!

olo
olo
3 lat temu

spokojnie pajeczaki „dama”(damy jak nie damy to na chleb nie mamy)kamila krzak sojda (strazak ceglarek i tp… )zalatwi ze nie bedzie wysypiska ta dama ma talent

Kamila
Kamila
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

Słuchaj kolego. Po pierwsze się przedstaw. Jeśli masz zamiar mnie obrażać to miej odwagę powiedzieć mi to w twarz. Taki jesteś chojrak, że ukrywasz się pod nickiem? Co zrobiłeś dla gminy? Oprócz pierdzenia w stołek? Jeszcze dziś wystąpię o twoje IP i będziemy gadać inaczej. Oceniaj działanie dla wsi, a nie obrażaj. Brak ci odwagi? No dawaj! Może i tobie dam. W twarz! Odważ się tchórzu! A po drugie to jesteś cienki Bolek, żeby wypowiadać się w temacie więc siedź i milcz. Dla dobra własnego i sprawy.

olo
olo
odpowiedział na komentarz  Kamila
3 lat temu

nikt tu nikogo nie obraza tylko mow o twoich zaletach

Kamila
Kamila
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

Przedstaw się. Pogadamy o twoich zaletach. Nie ukrywaj się pod nickiem, bo to tchórzostwo. Jeśli chcesz ośmieszyć moje działania to jesteś gorszy niż to powiększenie wysypiska. Zrób coś pożytecznego i pomyśl o co walczymy !

olo
olo
odpowiedział na komentarz  Kamila
3 lat temu

nadal nie kumasz ja pisze tyko o twich zaletach{.moze i tobie dam]dziekuje ja sie szanuje pozd milej nocy

Kamila
Kamila
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

Uderzając w prywatne życie nie grasz fer. Zawsze należy oddzielić działalność od prywaty. Zawsze. Pamiętaj o tym. Rodzinę zostaw w spokoju.

Brawo Kamila:)
Brawo Kamila:)
odpowiedział na komentarz  Kamila
3 lat temu

Daj spokój dziewczyno, z takimi ludźmi nie ma co gadać. To jeden (jedna) z takich, co to w życiu im nie wyszło, albo wyszło za łatwo (spoko, do czasu, karma wraca). Nudne życie ma ten człowiek… A Ty nie trać na takich energii i działaj! Brawo Ty!

olo
olo
odpowiedział na komentarz  Brawo Kamila:)
3 lat temu

brawo kamila nie trac energii zachowaj ja na zalatwianie spraw bo to sie spala duzo energii przy latwieniu tych spraw brawo ty

Kalina
Kalina
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

Zasugerowałeś, że P. Kamila jest, mówiąc kolokwialnie, kobietą „lekkich obyczajów” i masz czelność brnąć w to dalej, zamiast przeprosić za „przejęzyczenie”? Coś za lekko przychodzi niektórym z was obrażanie kobiet. Wyjście jest jedno i P. Kamila powinna z niego skorzystać. Pozew i odszczekanie swoich słów na forum. A całkiem niedawno jeden taki przepraszał… Szczęśliwy pewnie nie był.

olo
olo
odpowiedział na komentarz  Kalina
3 lat temu

prosze czytac ze zrozumieniem pani kamila oddaje cala siebie w sprawy z wiazane z wysypiskiem a to duzy wysilek bieganie i robienie protestow to bardzo duzy wysilek ( czemu tak panipisze kobieta lekkich obyczajow zna pani pania kamile z tej strony)nie spodziewalem sie ze pani tak oczerni PANIĄ kamile

Kalina
Kalina
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

🙂 Mnie również zakwalifikuje nie Pan do”dam”, które- „jak nie damy, to na chleb nie mamy”? Ktoś z nas dwojga pomylił się w ocenie przeciwnika.:) Odkręcanie kota ogonem też powinno być mistrzowskie, a nie jak w Pana przypadku, na granicy prymitywizmu.:) Chyba trochę skrewiliśmy, nieprawdaż?:)

olo
olo
odpowiedział na komentarz  Kalina
3 lat temu

prosze czytac ze zrozumieniem a co do pani to pani wie najlepiej do jakiej kategori sie pani zalicza pozd milego dnia

olo
olo
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

a i nic nie odkrecam

Kalina
Kalina
odpowiedział na komentarz  olo
3 lat temu

Chętnie poznam te „kategorie”, bo tak „w ciemno” nie potrafię.:) Domyślam się jednak, że Pan już mnie sklasyfikował.:))) Odwzajemniam życzenia. Zawsze to „coś” w dobrym kierunku.:)

jak cie złapie
jak cie złapie
3 lat temu

Szambo i śmietnik się zrobiło z Pajęczna. Teraz nie tylko smród jest w Dylowie. Ta kampania zaczęła się co najmniej trzy lata za wcześnie. Obrażanie, rzucanie nazwiskami i pokrętne insynuacje w stosunku do radnych z Pajęczna i pobliskich wsi sprawiło, że na pewno żadnej deklaracji nie wypełnię. Zastraszaniem chce się wymusić głosy radnych, którzy nawet nie będą decydować od tych kilku metrach w górę. Wykorzystuje się do tego celu wszelkie możliwe media, a bezmózgi tłum ma dobrą zabawę. Szanowni Państwo do cyrku proszę, tylko najpierw zabrać stamtąd biedne zwierzęta. I przyrównywanie Pajęczna do Kleszczowa to totalna utopia. Panie radny i… Więcej »

Pajęczno mój dom.
Pajęczno mój dom.
odpowiedział na komentarz  jak cie złapie
3 lat temu

Po co się myć jak i tak się ubrudzę.. Żal, bezradność i zmęczenie bije z Pana wypowiedzi. Rozumiem. Rzeczywistość nie motywuje. Wspierajmy jednak ludzi, którzy tą rzeczywistość chcą zmieniać i którym się chce. A z takich cegiełek jak Pan radny i Pani Sołtys może uda się w końcu wybudować dom, w którym będzie chciało się mieszkać.

jak cie złapie
jak cie złapie
odpowiedział na komentarz  Pajęczno mój dom.
3 lat temu

A ja Panu współczuję, bo kiedyś w rzeczywistości rozbije Pan sobie głowę o te cegiełki, wystarczy tylko wziąć się do roboty i uczciwie pracować. Na wysypisku pracują ludzie, zatrudni ich Pan?

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  jak cie złapie
3 lat temu

i co z tego, że pracują tam ludzie? w związku z tym wszyscy mają wąchać ten smród bo ktoś tam pracuje? poza tym nikt nie mówi o zamykaniu wysypiska (a szkoda) a jedynie sprzeciwiają się jego powiększeniu! Wojtek Beśka jako jedyny ma jaja i faktycznie działa na rzecz mieszkańców (radnego Krzaka również widziałem na proteście i chwała mu za to). jeśli którykolwiek z radnych bądź burmistrz są ZA rozbudową to sprawa jest prosta – nie działają oni w interesie mieszkańców i nie działają dla dobra naszej gminy. zastanawiam się, co takiego może skłaniać naszych radnych i burmistrza do popierania rozbudowy… Więcej »

jak cie złapie
jak cie złapie
odpowiedział na komentarz  Wojtek
3 lat temu

Z przetwórni też śmierdzi i co też trzeba zamknąć? Tak może mówić ktoś, kto nigdy nie musiał szukać pracy. A o zamykaniu wysypiska również słyszałem!

Pani
Pani
odpowiedział na komentarz  jak cie złapie
3 lat temu

Szanowna Pani. Wysypisko samo wygaśnie. Wy radni to wiecie. Dlatego oni chcą się powiększyć. Nie brońcie się przed odpowiedzialnością. Śmietnik ma działać 30 lat Oskarża Pani porównanie Pajęczna do Kleszczowa mimo, że nikt takiego porównania nie zrobił. A jednocześnie porównuje Pani przetwórnię do wysypiska. No i fajnie. Więcej pytań nie mam.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Pani
3 lat temu

Ja dziwię się Burmistrzowi. Na następną kadencje na bank go nie wybiorą. Więc dlaczego chce zostawić taki pomnik po sobie w postaci wysypiska śmieci. Sam mieszka tutaj wraz ze swoją rodziną.
Brzydko panie burmistrzu. A tak w Pana wszyscy wierzyli. No może nie wszyscy. 😞

Last edited 3 lat temu by Wojtek
jak cie złapie
jak cie złapie
odpowiedział na komentarz  Pani
3 lat temu

Szanowna Pani, radna czy radny, nieradna czy nieradny, jedno jest pewne – takie wypowiedzi na forum biją kasę właścicielowi a Wam popularność – czyli medialny śmietnik, który tak lubicie i tym samym możecie zamknąć się w tym samym worze na śmieci z pozostałymi radnymi i sołtysami, którzy nie mieli ochoty brać udziału w tej papce, nawet jeżeli mają takie same zdanie co do wysypiska. Pozdrawiam i może mnie Pani pocałować w rękę. 🙂

jak cie złapie
jak cie złapie
odpowiedział na komentarz  Pani
3 lat temu

Tzn. chciała Pani powiedzieć, że w przetwórni i na śmietniku pracują tacy sami ludzie he? Czy już się Pani sama pogubiła? O Kleszczowie też Pani zapomniała, że o nim wspominała hę? To może trzeba sobie puścić w necie i jeszcze raz przesłuchać he?

Pani
Pani
odpowiedział na komentarz  jak cie złapie
3 lat temu

Pani radna proszę się nie tłumaczyć. Wszyscy wiemy kim pani jest i naprawdę proszę nie udzielać się na forum tylko przemyśleć jak głosować. Nigdy nie miała pani zamiaru podpisać sprzeciwu, a pisanie coś przeciwko protestującym jest ostatnią deską ratunku. Słabe to. Oczywiście na wysypisku jak i w przetwórni pracują tacy sami ludzie – zarabiający na siebie. Jednak porównanie działalności i uciążliwości jednego a drugiego to już inna para kaloszy. Proszę poczytać. I słuchać ze zrozumieniem. Nikt nie porównał Kleszczowa do Pajęczna, tylko protestujący zrozumieli, że ci pierwsi zrobili sobie z naszej gminy swój własny śmietnik. Pan Wojtek wspomniał o referendum… Więcej »

jak cie złapie
jak cie złapie
odpowiedział na komentarz  Pani
3 lat temu

Tak jasne możecie mnie nawet za samego prezydenta p. A. Dudę uważać, dopiero urosnę w piórka. 🙂

Ołówek
Ołówek
3 lat temu

Trochę w innej kwestii. Czy na tym proteście ktoś zaproponuje inne metody recyklingu odpadów?? Polacy to są w większości dziwni i niewyedukowani ludzie. Ze wszystkim na NIE. Śmieci coraz więcej. Plastiku jeszcze więcej. Każdy chce być nowoczesny ale torby szmacianej do sklepu nie weźmie (bo chyba wstyd). Śmieci, które sami wytwarzamy, gdzieś trafić przecież muszą. A może żeby pozbyć się problemu składowania odpadów (gdziekolwiek) wystarczyłoby zbudować nowoczesne spalarnie odpadów? W takim Wiedniu (byłem, widziałem, oglądałem) jest spalarnia odpadów w centrum miasta!! Spalają tam setki ton dziennie. I ludzie żyją, nie poumirali. Cieszą się, że mają darmową energię z tego spalania.… Więcej »

Pajęczno mój dom.
Pajęczno mój dom.
odpowiedział na komentarz  Ołówek
3 lat temu

I o to chodzi, o rzeczową dyskusję. Jako inżynier wiem, że obecne składowisko można zmodernizować a wytworzone np.paliwa z odpadów odpowiednio zutylizować. Spalarni odpadów na naszym terenie akurat mówię stanowcze nie, dlaczego? Bo mamy w okolicy najlepszy na ten moment sposób utylizacji odpadów jakim jest ich wspołspalanie w procesie produkcyjnym w cementowni. Współpracujmy, wspierajmy ludzi z inicjatywą, szukajmy nowych rozwiązań, a nie tylko „nie da się!”. Chciejmy chcieć. A znajdą się i miejsca pracy i okolica przyjazna i czysta.

Last edited 3 lat temu by Pajęczno mój dom.
Wladyslaw
Wladyslaw
odpowiedział na komentarz  Pajęczno mój dom.
3 lat temu

Kochana Poseł, Beato Mateusiak Pielucho chciej chcieć coś zrobić dla tego regionu.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Ołówek
3 lat temu

trochę jesteś oderwany od rzeczywistości skoro liczysz, że taką spalarnię ktoś zbuduje u nas. weź pod uwagę, że Austria jest jednym z bogatszych krajów w Europie a Wiedeń to stolica więc stać ich na takie rozwiązania. problemem nie jest fakt, że mamy u siebie wysypisko tylko że to wysypisko służy dla połowy województwa (a może i kilku województw a może także trafiają tu śmieci z zagranicy – kto to sprawdzi?). dlaczego nasza gmina ma robić za wysypisko dla całego województwa? gdyby to wysypisko było gminne, ewentualnie powiatowe nie byłoby problemu. a o tym, że Polacy są dziwni i niewyedukowani najlepiej… Więcej »

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Wojtek
3 lat temu

Dlatego moim zdaniem powiat pajęczański staje się wysypiskiem i składowiskiem odpadów z regionu a może więcej że mamy posłankę Stąd, Beatę Mateusiak Pieluchę, która niczym się nie interesuje i nic nie pomaga. Katastrofa.

Franko
Franko
odpowiedział na komentarz  Wojtek
3 lat temu

Powiem tak Beśka jest bardzo inteligentny i wie że musi mieć poparcie ludu ludzi którzy jak GOŁĄB mają poparcie społeczne. GOŁĄB TO GOŚĆ klturury od lat działał w w kulturze .Był lubianą osobą jest od lat…W każdej knajpie grał GOŁĄB on tu żyje .
Boli mnie to że zarrznie go jakiś Beśka który wykorzystuje Dorobek jego i jego znajomych ……..życzliwości Tomasza .

gosia
gosia
odpowiedział na komentarz  Franko
3 lat temu

Tomek też ma swój rozum i nikt nie przymusza go do protestowania. Nikt nie celuje w niego bronią mówiąc idź protestuj. To samo ludzie z gminy, oni wiedzą dlaczego protestują mimo tego ze dużo ryzykują, bo burmistrz to strasznie mściwy człowiek

baniak
baniak
odpowiedział na komentarz  Franko
3 lat temu

gość od kultu rury?!

z powiatu
z powiatu
odpowiedział na komentarz  Ołówek
3 lat temu

Masz ten swój Wiedeń w Trębaczewie nawet o tym nie wiesz .

Atina
Atina
3 lat temu

Póki będzie żył PoPis NIC się nie zmieni wbijcie to sobie do głowy i pamiętajcie za 3 lata przy wyborach PiS po SLD psl, nie ma

kazik
kazik
3 lat temu

Szacun za walkę ale podobno burmistrz już coś tam podpisał 🙁

romek
romek
3 lat temu

Czy można jeszcze gdzieśte zatyczki do nosa dostać? Dzisiaj rano na Matusowcu strasznie waliło.

nikoś ekoś
nikoś ekoś
3 lat temu

Nie wygracie z molochem, gdzieś te śmieci trzeba upchnąć. Do smorodu można się przyzwyczaić, a może zrobią wam gratis kilka chodników.

Z Posmykowizny
Z Posmykowizny
odpowiedział na komentarz  nikoś ekoś
3 lat temu

To wina PiS bo nic nie chce zrobić aby sprawę odpadów doprowadzić do normalności. Po co przyjmujemy odpady z innych krajów. A nasza posłanka Stąd nic w tym temacie nie chce zrobić, zresztą jak w innych tematach. Mogła by w sejmie zgłosić zmianę ustawy o odpadach czy choćby jakaś interpelację. Beata przebudź się i zrób coś.

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Z Posmykowizny
3 lat temu

Beata zrób coś wreszcie dla ludzi, nie daj się prosić, zostaw tego kota.

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Becik
3 lat temu

Z moich obserwacji wynika że Beata sprawę ludzi ma na końcu przewodu pokarmowego.

Wyborca
Wyborca
3 lat temu

A dlaczego w tej sprawie nie zabiera głosu „nasz burmistrz „…już podjął decyzję…???

red devil
red devil
3 lat temu

ja jestem za powiększeniem wysypiska,powinno być większe wprost proporcjonalne do poparcia pisu w naszym powiecie.