R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatWakacyjne spotkanie z maskotkami

Wakacyjne spotkanie z maskotkami [ZDJĘCIA]

Scooby Doo, Goofy, królik Bugs, Minionek oraz ogromny Miś bawili się z dziećmi podczas plenerowego festynu zorganizowanego przez MGDK w Działoszynie.

W sobotę 1 sierpnia Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie zorganizował mini festyn plenerowy „Wakacyjne spotkanie z maskotkami”. Impreza poprowadzona przez grupę animacyjną Rytmiks odbyła się w parku Strażaka i cieszyła dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców.

Na dzieciaki czekało wiele atrakcji: pokaz baniek mydlanych, konkurencje sportowe, zabawy i tańce z żywymi maskotkami oraz wiele konkursów. Dużo śmiechu przyniósł rozegrany między dwoma drużynami mecz wodnymi balonami. W tej konkurencji swoimi umiejętnościami mogli się pochwalić również rodzice.

Podczas festynu z najmłodszymi bawił się m.in.: Scooby Doo, Goofy, królik Bugs, Minionek – ależ on był niegrzeczny oraz hit ogromny Miś znany m.in. z filmu Misiek w Nowym Yorku.
Na zakończenie imprezy na uczestników czekała ciekawa nagroda. Wszystkie dzieci mogły odbyć przejażdżkę po parku autem Scoobiego.

źródło i fot.: MGDK w Działoszynie
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments