R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatWaldemar Buda spotkał się z mieszkańcami Pajęczna

Waldemar Buda spotkał się z mieszkańcami Pajęczna

Powiat pajęczański odwiedził poseł Waldemar Buda, kandydat do Parlamentu Europejskiego. W trakcie swojej wizyty Buda spotkał się z mieszkańcami oraz lokalnymi władzami, co stanowiło doskonałą okazję do bezpośredniej rozmowy na temat problemów i oczekiwań lokalnej społeczności. 

Waldemar Buda przybył do Pajęczna w towarzystwie posła Marcina Przydacza. Obaj politycy, znani ze swojego zaangażowania w sprawy lokalne, rozmawiali z mieszkańcami na temat aktualnych problemów i wyzwań stojących przed regionem. Spotkanie w parku miejskim zgromadziło wielu zainteresowanych, którzy mieli okazję zadać pytania kandydatowi do Europarlamentu.

W trakcie rozmów poruszano różnorodne tematy, w tym kwestie związane z infrastrukturą, rolnictwem oraz możliwościami pozyskiwania funduszy unijnych. Waldemar Buda podkreślał, jak ważne jest dla niego bezpośrednie zaangażowanie i dialog z obywatelami. Jako kandydat do Parlamentu Europejskiego, zapewnił, że jednym z jego priorytetów będzie skuteczna reprezentacja interesów mieszkańców małych miejscowości na forum europejskim.

Tego dnia Waldemar Buda spotkał się również z burmistrzem Pajęczna, Dariuszem Tokarskim. Rozmowy dotyczyły głównie możliwości pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój gminy oraz wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców. Poruszono także ważny temat obwodnicy Pajęczna, która może znacząco poprawić jakość życia mieszkańców, odciążając centrum miasta od ruchu tranzytowego. Dyskutowano o możliwościach finansowania tego projektu oraz o etapach jego realizacji. Poseł Buda zapewnił, że będzie wspierać działania mające na celu budowę obwodnicy, widząc w niej istotny element rozwoju infrastrukturalnego regionu.

Wizyta Waldemara Budy w powiecie pajęczańskim była jednym z wielu spotkań w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Kandydat podkreślił, że bezpośredni kontakt z wyborcami i zrozumienie ich potrzeb są dla niego priorytetem. Mieszkańcy Pajęczna wyrazili nadzieję, że ich głos zostanie usłyszany na arenie europejskiej, a współpraca z przyszłym europosłem przyczyni się do rozwoju regionu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a