R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatWszyscy pompują dla Wojtusia

Wszyscy pompują dla Wojtusia [WIDEO]

Do powiatu pajęczańskiego dotarła akcja #GaszynChalnage. Zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna na czele z Marcinem Toporem, incjatywa ma na celu pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie ciężko chorego Wojtusia Howisa z Galewic.

Zasady zabawy są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Nagrać film z wykonywania zadania i umieścić go w internecie pod tagiem #GaszynChalange. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł na konto Wojtusia, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł. Czas na wykonanie zadania od momentu nominacji to 48h.

W akcji wzięło udział już kilkaset osób, a w ostatnich dniach charytatywna inicjatywa dotarła i do naszego powiatu. Pompowały już jednostki OSP Kiedosy, Kolonia Lisowice, Raciszyn, Zalesiaki, Działoszyn, Szczyty, Makowiska, Trębaczew, Dubidze, Marzęcice, Lipina, Siemkowice oraz Strzelce Wielkie.

Do zabawy przyłączyli się również funkcjonariusze Policji z Komisariatu w Działoszynie, którzy nominowali Urząd Miasta i Gminy w Działoszynie oraz Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie.

Na odpowiedź Urzędu Miasta i Gminy Działoszyn nie trzeba było długo czekać, grupa urzędników w zaledwie 3 godziny od nominacji zamieściła swój film i nominowała: Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie, Urząd Gminy w Sulmierzycach oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie.

Czekamy zatem na kolejne filmy, a jeśli Ty również chcesz pomóc Wojtusiowi skorzystaj z poniższego linku https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

No dobrze ale przeciez mozna wplacac pieniadze bez wydurniania sie na fb

Pompujemy
Pompujemy
3 lat temu

Jak gruba Olka zapompuje to też wpłacę kasę 🙂 🙂 🙂

Zniesmaczony
Zniesmaczony
odpowiedział na komentarz  Pompujemy
3 lat temu

A jak nie zapompuje to nie możesz wpłacić, chodzi o życie dziecka hipokryto😡😡😡

jak cie złapie
jak cie złapie
3 lat temu

Ale fajne 🙂 No pompować urzędasy z Pajęczna, a nie tylko udawać, że pracujecie. Brawo dla tych, co podjęci akcję :))

Jezus Ch
Jezus Ch
3 lat temu

Wszyscy w kagańcach… niedługo będą zbierać na leczenie grzybicy pluc

AgentMajor
AgentMajor
3 lat temu

Czytając te wszystkie artykuły to Prusicko jest chyba w innym powiecie…

Kasia
Kasia
3 lat temu

A dlaczego pani przemawiająca nie pompowała? Widać, że jedni w tej gminie są do roboty, a drudzy do reprezentacji ha ha.