Wypadek w Raciszynie. 58-letni motorowerzysta trafił do szpitala

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku w którym ucierpiał 58-letni motorowerzysta.

W środę 23 listopada około godziny 7:00 w Raciszynie na ul. Częstochowskiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 51-letni mieszkaniec gminy Działoszyn kierujący samochodem Volkswagen Passat wyjeżdżając z ul. Działoszyńskiej na ul. Częstochowską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem Romet, który poruszał się w kierunku miejscowości Zalesiaki. Poszkodowanego 58-letniego mieszkańca gminy Działoszyn, który to kierował motocyklem z obrażeniami przewieziono do szpitala w Wieluniu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci ponownie apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. To już kolejny wypadek na terenie naszego powiatu. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.
Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Poprzedni artykułKto powinien zagrać podczas letnich imprez plenerowych?
Następny artykułZawisza wygrywa ostatni mecz sezonu
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments