R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatZabezpiecz swoją nieruchomość przed włamaniem

Zabezpiecz swoją nieruchomość przed włamaniem

W ostatnich tygodniach wzrosła liczba kradzieży, a w szczególności włamań do domów jednorodzinnych zarówno w powiecie pajęczańskim, jak i powiatach sąsiednich. Złodzieje okradają domy w biały dzień, a ich łupem padają pieniądze i cenne przedmioty. Warto zadbać o to, aby uniemożliwić lub ograniczyć do minimum zagrożenie włamania i kradzieży, a w efekcie utraty dorobku wielu lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Zapytaliśmy Roberta Płaszczyńskiego z firmy „Systemy Zabezpieczeń Płaszczyński” o sposoby najskuteczniejszego zabezpieczenia nieruchomości oraz związane z nimi koszty.

W jakie rozwiązania warto zainwestować, aby zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z konsekwencjami włamania?

Jedną z najlepszych metod zabezpieczenia nieruchomości przed włamaniem i kradzieżą jest montaż systemu alarmowego. Dodatkowym rozwiązaniem wartym uwagi jest system monitoringu, który co prawda nie zabezpiecza wprost naszej nieruchomości przed kradzieżą, ale pomaga w identyfikacji ewentualnego sprawcy, co wywiera silne działanie psychologiczne i zniechęca złodzieja. Warto również dodać, że nowoczesny system monitoringu umożliwia podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona czy laptopa. Co więcej, powiadomi nas gdy na naszym podwórku pojawi się złodziej i wyśle nam jego zdjęcie bezpośrednio na telefon.

Jaki jest średni koszt zabezpieczenia domu?

Obecnie ceny systemów alarmowych i monitoringu są znacząco niższe niż jeszcze kilka lat temu. Oczywiście przy wyborze systemu, który dba o nasze bezpieczeństwo, nie możemy kierować się tylko ceną. Z całą pewnością wystrzegałbym się systemów alarmowych produkowanych w Chinach, które co prawda kusza niską ceną, ale w przyszłej eksploatacji sprawiają wiele problemów. System alarmowy to zbyt skomplikowana instalacja, aby podać jej średnią cenę. Czasem z pozoru nieistotne dla laika szczegóły mają znaczący wpływ na końcową cenę systemu. Dlatego w naszej firmie wstępny projekt i kosztorys jest bezpłatny.

Czy możliwy jest bezinwazyjny montaż monitoringu i systemu alarmowego w wykończonym budynku?

Oczywiście, że tak! Obecnie na rynku dostępne są systemy w pełni bezprzewodowe i hybrydowe, które zapewniając ten sam, bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność co systemy tradycyjne, jednocześnie umożliwiają bezinwazyjną instalację w już istniejących obiektach.

Na koniec proszę przybliżyć czytelnikom czym wyróżnia się państwa firma?

Zdając sobie sprawę jak ważną funkcję pełni system alarmowy czy monitoringu, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, poczynając od projektu, na serwisowaniu kończąc. Daje nam to pewność niezawodności naszych instalacji i prawidłowego wykonania na każdym etapie. Bardzo ważnym aspektem przy wyborze firmy wykonującej instalacje z zakresu bezpieczeństwa, jest gwarancja, iż osoby projektujące i wykonujące instalacje dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, tak aby system był skuteczny i gwarantował 100% poczucia bezpieczeństwa użytkownika. Dlatego nasi instalatorzy posiadają licencję kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, wymaganą przy wykonywaniu systemów z zakresu bezpieczeństwa m.in. w bankach czy więzieniach. Dodatkowo dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oraz największymi dystrybutorami systemów SSWiN i CCTV w Polsce ceny naszych usług pozostają atrakcyjne przy wykorzystaniu najnowszych technologii renomowanych producentów.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 791-189-982!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a