R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatZarząd Powiatu z absolutorium

Zarząd Powiatu z absolutorium

Podczas czwartkowej sesji Rada Powiatu Pajęczańskiego przyjęła sprawozdanie z wykonania budżetu. Radni udzielili również absolutorium zarządowi powiatu za 2015 rok. 

Sprawozdanie z wykonania budżetu Powiatu za 2015 rok pozytywnie zaopiniowała Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi, która sprawuje nadzór nad gospodarką finansową powiatu. Wykonanie budżetu pozytywnie zaopiniowała również Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Pajęczańskiego. Radni jednogłośnie zagłosowali za podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego powiatu pajęczańskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2015. Rada udzieliła również absolutorium Zarządowi Powiatu, jednak podczas tego głosowania opozycyjni radni Prawa i Sprawiedliwości wstrzymali się od głosu.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
trata
trata
8 lat temu

Wilka sprawa i wielcy „specjaliści”.Dostali absolutorium… Co w tym trudnego żeby podzielić będącą do dyspozycji kwotę pieniędzy o której wiadomo w jakiej wysokości ją otrzymają i wydać to zgodnie z planem który sami ustalą ?

Aśka
Aśka
odpowiedział na komentarz  trata
8 lat temu

nie wiesz co mówisz..
Widać, że nie masz pojęcia na ten temat..

palot
palot
odpowiedział na komentarz  Aśka
8 lat temu

Aśka,
co Ty opowiadasz. Przecież to prawda bo tak funkcjonują samorządy. Podzielić to co dostaniemy a co pozostanie po kosztach stałych / pensje , telefony, ogrzewanie itp / przeznaczymy na przykład na jakiś chodnik.