Złoty medal od Prezydenta

5

Wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk wręczył Teresie Lewera odznaczenie państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Strzelce Wielkie wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk wręczył Teresie Lewera Złoty Medal za Długoletnią Służbę. Odznaczenie przyznawanie jest za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa.

Wicewojewoda wręczając to wysokie odznaczenie podkreślił, że Teresa Lewera jest osobą niezwykle obowiązkową, zdyscyplinowaną, bardzo skromną oraz wyróżniającą się wysoką kulturą osobistą. Swoje zadania wykonywała sumiennie i z dużym zaangażowaniem.

Teresa Lewera znaczną część swojej 45-letniej kariery zawodowej przepracowała dla gminy Strzelce Wielkie. Przez ostatnie 39-lat pracowała w obsłudze administracyjno-księgowej oświaty w Urzędzie Gminy. Bohaterka uroczystości złożyła podziękowania swoim współpracownikom i przełożonym z którymi miała okazję współpracować przez okres swojej kariery zawodowej. Podkreśliła, iż w pracy zawodowej zawsze starała się kierować słowami św. Jana Pawła II „Praca jest podstawowym powołaniem człowieka na tej ziemi”.

5
Odpowiedz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
XYZRTDodpowiedżtak z ciekawościWLODEK Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
WLODEK
WLODEK

pytanie czy jest z właściwej opcji ,takich osób które tyle lat przepracowały na terenie swoich gmin jest wiele ale nie spychać by były nagradzane z tego powodu

tak z ciekawości
tak z ciekawości

Dlaczego złoty medal od Prezydenta wręcza Wicewojewoda a nie robi tego sam Prezydent ?

odpowiedż
odpowiedż

dowód osobisty wydaje Wójt Gminy a wręcza pracownik.

RTD
RTD

Dokładnie. Nie ma się co czepiać. Takie uroczystości to jedno z zadań wojewody właśnie. Gdyby Prezydent miał sam wręczyć wszystkie medale które przyznaje to pewnie 24 h na dobę by je przypinał 😉
A Pani Tetesie pogratulujmy!

XYZ
XYZ

Witam od dawna tu nic nie słychać. Więc pomyślałem sobie że nie długo wybory i mamy o ile sie nie mylę 3 kandydatów mam nadzieje że wygra Komar bo Pan Marek nic nie pokazał a Pan Bartosz niech sobie odpuści bo nić z jego inicjatywy się nie dzieje tylko się dopisuje i robi zdjęcia. I Jeszce doszły mnie słuchy że Aneta z działek będzie startować do rady wiec jeśli tak to ja na nią głosuje bo Pana Sebastiana mam dość nić przez 3 lata nie odzywał a jak sie odezwał to przeciw rozwojowi naszej gminy w sensie podatkowym. (biegał zbierać podpis przeciw rozwojowi naszej gminy. ) a i nie można zapomnieć o chodniku który został wykonany w wakacje ale szkoda że nie pomyślał o tym jak do wybrali tylko przed wyborami. Ciekawe co obiecał obecnemu wójtowi.??? A reszta działek to co?? nalepka na dropsie… Więcej »