R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatZmiana na stanowisku zastępcy komendanta policji w Pajęcznie

Zmiana na stanowisku zastępcy komendanta policji w Pajęcznie

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp. Artur Wnuk po 31 latach pełnienia owocnej służby pożegnał się z mundurem. Jego miejsce zajmie podinsp. Jarosław Słok.

W poniedziałek 28 lutego w auli Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp Artura Wnuka oraz powitanie jego następcy podinsp. Jarosława Słoka.

Mł. insp .Artur Wnuk z pajęczańską jednostką związany był od 3 lat pełniąc funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Po 31 latach oddanych społeczeństwu i ojczyźnie odszedł na zasłużoną emeryturę.

Na nowego zastępce komendanta został powołany podinsp. Jarosław Słok, który służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku i od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie. W Latach 2012-2015 sprawował funkcję zastępcy Komendanta Komisariatu w Zelowie a następnie od 2016 roku do chwili obecnej był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Bełchatowie.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments