R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowstanie 50 nowych miejsc pracy

Powstanie 50 nowych miejsc pracy

W dniu 4 lipca 2014r została zawarta umowa o oddanie działki gruntu  w użytkowanie wieczyste pomiędzy Gminą Pajęczno, a inwestorem Panem Zygmuntem Podlewskim. Działka położona jest przy ul. Wieluńskiej. Zgodnie z zamierzeniami inwestora powstanie tam zakład produkcyjny, w którym zatrudnienie znajdzie ok. 50 osób.

Inwestor podkreśla, że od lat działa na terenie gminy Pajęczno w wynajmowanych pomieszczeniach i uznał, iż sprzyjający dla rozwoju przedsiębiorczości klimat w Pajęcznie (m.in. pomoc ze strony Urzędu Gminy i Miasta, stabilne i korzystne stawki podatkowe) pozwala zainwestować jeszcze większe środki, z korzyścią dla firmy ale i dla lokalnej społeczności.

Życzymy powodzenia.

tekst i foto:  pajeczno.pl
R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Asustek
Asustek
9 lat temu

Bardzo dobrze, nareszcie się coś dzieje

Adam
Adam
9 lat temu

No nareszcie coś mądrego w tym Pajęcznie.

bd
bd
9 lat temu

A ile to wytwórnia soku miała też kiedyś zatrudnić osób ? Ludzie …

hrabia
hrabia
9 lat temu

Ładna kiełbasa wyborcza że ma być 50 miejsc pracy ale kiedy przed wyborami czy 50 miejsc za 50 lat? Żałośni są włodarze tego miasta. Ludzi interesujących praca chcą jej natychmiast a nie w niedoczekanej przyszłości

Contra
Contra
odpowiedział na komentarz  hrabia
9 lat temu

No raczej po wyborach bo wątpię aby udało się rozkręcić taką fabrykę w 2 miesiące. Potraficie tylko narzekać, może hrabia by sam otworzył firmę i zatrudnił kilka osób?

do contra
do contra
9 lat temu

ciekawe po których? tu nikt nie narzeka ale śmieszy mnie podniecanie się na tym czego nie ma i nie wiadomo kiedy ma być,kupienie działki to nic wiążącego że cokolwiek tam powstanie. Dla mnie to i tak już kampania w małej ojczyźnie Pajęczno aby nie opuścić swoich stołków urzędowych…mam nadzieje że ludzie tego nie „łykną”

erwin
erwin
9 lat temu

ludzie do qrwy nedzy czy was sie da zaspokoic ,wieczne marudzenie jak tu jest zle nie ma roboty zle ,jest robota tez zle !!!! dnia pajeczna do dupy to ja sie pytam kto na nie chodzi???? manekiny???robia chodznik przed przychodnia tez zle .Skoro ten burmistrz jest taki zly to prosze sobie przypomniec jaK bylo za poprzednikow .Na te chwile nie ma lepszego gospodarza bo te kandydaty co sa to szkoda gadac