Pożegnanie klas maturalnych

1
pozegnanie maturzystow

Mury Pajęczańskiego liceum pożegnał kolejny rocznik klas maturalnych.

W wydarzeniu wzięli udział tegoroczni maturzyści, ich młodsi koledzy, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektor placówki pani Iwony Stefanek.
Prezydium Rady Rodziców w osobie Urszuli Koserczyk oraz Krzysztofa Stefanka złożyło podziękowania gronu pedagogicznemu za trud włożony w nauczanie młodzieży. Natomiast pani dyrektor wraz z zastępca Bożeną Szczerkowską wyraziła ogromną wdzięczność za pracę jaką rada wykonała na rzecz szkoły oraz ufundowaną przez jej członków nową scenę.

Następnie wręczono nagrody dla najzdolniejszych absolwentów oraz dyplomy i wyrazy uznania dla ich rodziców. Podziękowano również siatkarzom oraz ich opiekunowi Krystianowi Sobierajskiemu za bardzo dobre wyniki sportowe m.in zwycięstwo w finałach wojewódzkich Licealiady. Zdobyty w tym turnieju puchar przekazał na ręce dyrektor Stefanek kapitan drużyny Paweł Ceglarek.

Na nowo oddanej scenie wystąpił chór Hades Band który w tym roku będzie obchodził swoje 20-lecie. W piosence której możecie posłuchać w naszej relacji wideo swoje niesamowite umiejętności wokalne pokazała Martyna Dubińska która zwyciężyła w tegorocznym plebiscycie TOP FRIEND.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się przygotowana w humorystycznym tonie gala “Henryki 2014” podczas której wręczono statuetki w kategoriach takich jak “wesołek roku” czy “papużki nierozłączki”.

Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej relacji, a maturzystom życzymy połamania piór na czekającym ich już za kilkanaście dni egzaminie dojrzałości.

R e k l a m a
Poprzedni artykułNagrody dla pływaków “Meduzy”
Następny artykułZawisza znowu zwycięża
guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Dzieciaki nie ma sie co przejmowac matura, bo z egzaminow jakie was w zyciu czekaja ten bedzie najprostszy 🙂