Pożegnanie maturzystów

0

Kolejny rocznik opuszcza mury pajęczańskiego Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza.

W piątek odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów. W wydarzeniu wzięli udział ich młodsi koledzy, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektor placówki Iwony Stefanek. Następnie wręczono nagrody dla najzdolniejszych absolwentów oraz dyplomy i wyrazy uznania dla ich rodziców. Laureatką dwudziestej trzeciej nagrody Top Friend, została Monika Słupińska.

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa IIIA wychowawca: p. Beata Haładaj
Martyna Dubińska
Sonia Słomian
Karolina Wodzisławska

Klasa III B wychowawca: p. Violetta Barczyk
Olga Strzelczak
Katarzyna Nowak
Klaudia Kruczek

Klasa III D wychowawca p. Krzysztof Pach
Agata Wróż

Klasa IIIG wychowawca p. Jacek Hałaczkiewicz
Anna Sierszeń

 

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się przygotowana w humorystycznym tonie gala „Henryki 2015″. Dziesiątą, jubileuszową galę rozdania „Henryków” rozpoczął występ Elizy Młynarskiej z klasy IA.
Uczniowie zostali nagrodzeni w następujących kategoriach:

Nietuzinkowa osobowość – Marek Lebioda
nominowani: Milena Matuszczyk, Karolina Plucińska, Marek Lebioda

Poliglota– Olga Strzelczak
nominowani: Maria Grabas, Olga Strzelczak, Tomasz Taranek

LunchBox – Maciej Beśka
nominowani: Krzysztof Kosowski, Maciej Beśka, Mateusz Stawiak

Sportowiec– Paweł Wieczorek
nominowani: Paweł Wieczorek, Oliwia Pająk, Adrian Kula

Top Model – Daria Rabęda
nominowane: Julia Binek, Daria Rabęda, Adrianna Lewandowska

Bursztunowy Słowik– Martyna Dubińska
nominowane: Martyna Russ, Katarzyna Nowak, Martyna Dubińska

Forever Togheter– Marta Kosowska i Krzysztof Góra
nominowani: Agata Wróż i Tomaszs Taranek, Marta Kosowska i Krzysztof Góra, Martyna Russ i Patrycja Wielgosik

Ikona Stylu- Iwona Łuczak
nominowane: Iwona Łuczak, Wiktoria Jura, Aleksandra Modlińska

Latający Holender– Mateusz Marynowski
nominowani: Aleksandra Nogała, Mateusz Kula, Mateusz Marynowski

Szkolny Macho– Szymon Mielczarek
nominowani: Szymon Mielczarek, Krzysztof Kucharski, Juliusz Mizera

Stalowe Płuca– Mateusz Pęciak
nominowani: Machał Kopera, Mateusz Pąciak, Paweł Filocha

Imprezowicz Roku– Łukasz Bożek
nominowani: Łukasz Bożek, Dominika Bujak, Sylwia Bęben

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a maturzystom życzymy połamania piór na czekającym ich już za kilkanaście dni egzaminie dojrzałości.

R e k l a m a
Poprzedni artykułKoparka uszkodziła rurę z gazem
Następny artykułCzwartoligowcy kończą z wynikiem 3:1 [ZDJĘCIA]
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments