R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPremier Donald Tusk w Pajęcznie - Relacja

Premier Donald Tusk w Pajęcznie – Relacja

W dniu dzisiejszym Pajęczno odwiedził premier Donald Tusk.
Przygotowaliśmy dla Was kilka filmów oraz galerię zdjęć.


Poniżej film ze zwiedzania linii produkcyjnej w Korkusie. (Uwaga głośne audio)

Konferencja prasowa w Korkusie.
Niestety pracująca w tle linia produkcyjna zniekształca dźwięk.

Pod tym linkiem znajdziecie lepszą dźwiękowo wersje powyższego wystąpienia http://www.tvpparlament.pl/retransmisje-vod/inne/briefing-prasowy-premiera-donalda-tuska-odwiedzajacego-pajeczno/13528405

Rozmowa z mieszkańcami, przed uroczystym obiadem.


Obiad w Cafe Fantazja, na który zaproszono pajęczańskich urzędników oraz przedsiębiorców.

Galeria zdjęć.

Fot. 1 do 6 M. Śmiarowski/KPRM
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

47 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

47 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
M
M
10 lat temu

wow celebryta w pajecznie…. szkoda ze chleba swoim poddanym nie rzucal… chodzi i sie smieje : „bezrobocie mamy wszedzie…”

smierc hitlerom
smierc hitlerom
10 lat temu

Czemu nikt mu nie przy.ebal !!!

przemo
przemo
10 lat temu

Dwóch pożal się Boże przywódców się dobrało, w sumie podobnych, z tą różnicą że jeden zadłużył Polskę a drugi „tylko” Pajęczno.

smierc hitlerom
smierc hitlerom
odpowiedział na komentarz  przemo
10 lat temu

Popieram!!!

Payo
Payo
odpowiedział na komentarz  przemo
10 lat temu

hehe dobre

Fiona34
Fiona34
10 lat temu

Przyjechał do Pajęczna do najbogatszych a potem będzie pier.olił jaki to wysoki standard życia mamy nie tylko w mieście ale i na prowincji! I ile dokonał za swego panowania! Kolejna kampania wyborcza, trzeba zacząć już w styczniu bo na jesień się nie wyrobi. Tak się pozyskuje wyborców nie tylko w miastach. Teraz to dla Tuska za mało. A kto był z nim na tym spotkaniu? Ilu mamy właścicieli przetwórni w okolicach? Każdemu się tak żyje i każdy ma takie dochody? Szkoda, ze powiatowego urzędu pracy nie odwiedził! Dlaczego nie miałam okazji zobaczyć szanownego pana polityka wśród tej biedniejszej części populacji?… Więcej »

shrek..
shrek..
10 lat temu

MAM się czuć zaszczycona, bo droga przechodząca przez moja wieś przejeżdżał.. 😉 jeszcze na pamiątkę mogłam zrobić zdjęcia ;)))))) Boże, Polska kraj sprawiedliwych, złodziejom a taka obstawę dają! Za co? Zawsze myślałam, że złodziei się zamyka w pudle, niestety ot takie przewrotne czasy nastąpiły, że mendy chodzą luźno po wybiegu a biednemu zawsze wiatr w oczy…

ew
ew
10 lat temu

ale wiocha :/

p-no
p-no
10 lat temu

Fiona dobrze prawi.Dać jej wódki.Pajęczańskie biznesmeny a ludzie u nich zarabiają pewnie po 1700zł.A oni się wożą nowymi autami i mówią kryzys a Tuska po plecach klepią i mówią jak to im dobrze.

lala
lala
10 lat temu

Wy dziady!!!!! Jeden z drugim!!!!!!! Ludzie żyją za 1000 zł a biznesmeny w gminie ile mają pieniędzy a do łopaty was za te marne pieniądze razem z tym Tuskiem…..

Cześć i Chwała Bohaterom !!!
Cześć i Chwała Bohaterom !!!
10 lat temu

proszę przypomnieć sobie jeszcze słynny program PO z obniżką podatków 3×15 % (PIT, CIT i VAT) . To ten Pan każe nam płacić za 1l oleju napędowego 5,29 zł. To ten Pan zadłużył nas o kolejne 400 mld zł. Krew się w żyłach gotuje, czemu tacy ludzie jak Tusk, Kaczyński, Miler, Piechociński , Palikot i ich partię są nadal w życiu politycznym. Oni niczym się od siebie nie różnią, z tym wyjątkiem że jedni w Boga wierzą drudzy nie. Czemu ? bo ludzie są głupi… myślą że jak polityk coś obieca to to wyczaruje z niczego. Po prostu zabierze Ci… Więcej »

lolo
lolo
10 lat temu

Jeśli masz pomysł na biznes to weź się za robotę, wymyśl coś ! a jak masz dwie lewe ręce i głowę nie tam gdzie potrzeba to minimalna krajowa czeka i tyle. Zawiść do ludzi tylko dlatego że ich stać na coś to głupota i debilizm, ale niestety nasza narodowa wada. Najlepiej żeby najbogatszych jak najwyżej opodatkować a tym co się nie chce robić dać socjal.

shrek..
shrek..
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

To właśnie przypisałeś sobie swoja narodową wadę „debilizm”! Najpierw się myśli dopiero robi to po primo inteligencjo! Po secundo na rozkręcenie biznesu potrzeba kapitału. Kto Ci go da? UNIA? Twoje niedoczekanie! A po trzecie gdyby dzisiaj tak łatwo było przebić się na rynku nie byłoby takiego bezrobocia a więcej prywatnych podmiotów gospodarczych! Niestety konkurencja robi swoje. Trzeba na dana rzecz znaleźć zapotrzebowanie na rynku i ewentualnie próbować coś kombinować z wdrożeniem jej w życie. Ale to nie przychodzi tak łatwo jak Tobie pierd*lenie o dobrobycie bogatych i wrednej naturze Polaków! Aha a tak na marginesie z tych najbiedniejszych Ci najbogatsi… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  shrek..
10 lat temu

Ale ja nie mówi że nie jest źle. Tylko czepianie się tych którym się w życiu udało jest przykre i poniżające z punktu wypowiadającego takie słowa. Nigdzie też nie powiedziałem że wierze w Unię, wręcz przeciwnie jestem jej przeciwnikiem. Jestem po prostu zdania że nie każdy nadaje się na szefa, prezesa czy dyrektora jakiejś firmy i mówię tu tylko wyłącznie o prywatnej firmie. Jeden jest zdolniejszy drugi mniej a trzeci ma w poważaniu prace i liczy na socjal. I tak się dzielą ludzie. Problem jest wyżej, tam gdzie ludzie przez większość społeczeństwa są wybrani. Tam zapadają decyzje w jakim stopniu… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

zaprzeczasz sam sobie o podatkach to Ty pisałeś nie ja! teraz negujesz tezę, którą Ty postawiłeś, słowa w moje wypowiedzi nie ma o podnoszeniu podatków! czytaj ze zrozumieniem !

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

a może mi powiesz na kogo ludzie maja głosować skoro do wyboru maja tylko te partie? na drugiego świętej pamięci Leppera? Powiedz spośród kogo maja wybierać? Przecież partie które wymieniłeś to cały rząd, więc na kogo? na kandydata którego nie ma? zejdź na ziemie! Ludzie glosują tylko na opcje dostępne spośród im znanych bo na co innego? na kosmitów? a może na ufo?Przykre jest również to, że uważasz właścicieli przedsiębiorstw za szczególnie „inteligentnych” bo sa właścicielami. i nic poza tym. Przypisujesz im szczególny rodzaj inteligencji a ludzi juz pracujących u nich postrzegasz jak kogoś „gorszego, kogoś komu się nie udało.

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

może mi powiesz na kogo ludzie maja głosować skoro do wyboru maja tylko te partie? na drugiego świętej pamięci Leppera? Powiedz spośród kogo maja wybierać? Przecież partie które wymieniłeś to cały rząd, więc na kogo? na kandydata którego nie ma? zejdź na ziemie! Ludzie glosują tylko na opcje dostępne spośród im znanych bo na co innego? na kosmitów? a może na ufo?Przykre jest również to, że uważasz właścicieli przedsiębiorstw za szczególnie „inteligentnych” bo sa właścicielami. i nic poza tym. Przypisujesz im szczególny rodzaj inteligencji a ludzi juz pracujących u nich postrzegasz jak kogoś „gorszego, kogoś komu się nie udało. równie… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

po pierwsze nie uważasz ludzi pracujących fizycznie za gorszych bądź lepszych (sam fizycznie długo pracowałem) tylko że jedni mają zdolności do prowadzenia działalności gospodarczej a drudzy nie i wcale wykształcenie nie ma tu znaczenia, bo dziś studiować może każdy nawet największy głąb i leń. Ale zwalanie winy na pracodawców że mało płacą swoim pracownikom jest niesprawiedliwe bo trzeba dojrzeć drugą stronę medalu. Działalność gospodarcza w Polsce jest wysoko opodatkowana. Pracodawca musi oprócz wypłaconej Tobie pensji zapłacić za Ciebie wszelkie składki zdrowotne-ubezpieczeniowe i fundusze emerytalne pracownicze itp, . Czyli jeśli Ty otrzymasz najniższą krajową czyli te 1680 zł brutto to w… Więcej »

do "lolo'''
do "lolo'''
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

a stać tych bogatych na coś dzięki komu? Dzięki tym biedniejszym. Dlatego nie ubliżałbym ludziom pracującym fizycznie tylko dlatego, że taką pracę wykonują. Duża część tych ludzi jest po studiach. Wg Ciebie najlepiej wszyscy pozakładajmy przedsiębiorstwa, usiądźmy wygodnie za biurkiem i co dalej…? Kto będzie na Ciebie zapierdalał skoroś Ty taki inteligentny i do łopaty nie pójdziesz? Gdzie znajdziesz ta swoja grupę robotniczą co? Aha to, że bogaty nie oznacza inteligentny. Tu dopiero pieprznąłeś „inteligentna rzecz”. Bo Ci co rozkręcili działalność wg Ciebie mieli głowę tam, gdzie trzeba? A może mieli układy, odziedziczyli w spadku po rodzinie lub przejęli po… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  do "lolo'''
10 lat temu

Tylko że jeśli nie chcesz nie pracuj. Nikt ludzi którzy pracują u tych „wyzyskiwaczy ” nie zmusza do roboty. Jest ciężko, wiem o tym doskonale, ale to nie wina przedsiębiorców że płacą tyle ! Wystarczy jak porównasz sobie wypłatę netto i brutto. Może tam dojrzysz ile jest podatków które płaci przedsiębiorca, a oprócz tego sam płaci podatek od dochodu i składki zdrowotne i ubezpieczeniowe. Sprawdź jakimi są oni kosztami obciążeni. Gdyby nie oni większość ludzi nie miała by pracy. Biznes to też ryzyko, oni też kiedyś startowali i konkurencja też była. Ale kto nie ryzykuje ten nie je. A zakładanie… Więcej »

dfo "lolo"
dfo "lolo"
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

a kto kurwa powiedział, że nie chcę? gdzie takie mądrości wyczytałeś? W swojej inteligentnej główce? Czytaj ze zrozumieniem a dopiero komentuj! Równie dobrze Twoją teorie można odwrócić i powiedzieć „gdyby nie robotnicy przedsiębiorcy nie mieliby dochodów bo zakład nie prosperowałby” prawda? p[prawda, więc nie rób z właściciela przetwórni pana Boga i siewcy dobrobytu bo tak kurwa nie jest! Jakby mu nikt nie zapierdalał na tej taśmie to miałby z czego stworzyć te swoje magiczne miejsca pracy? Wątpię!

dfo "lolo"
dfo "lolo"
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

i jeszcze jedno. odnośnie tego „kiedyś”. no właśnie oni też kiedyś startowali tzn kiedy? co? wczoraj, przedwczoraj czy miesiąc temu? Ile te zakłady lat prosperują co? Tydzień rok dwa? czy może kilka lub kilkanaście? nie porównuj warunków bytu dawnych czasów z panującymi obecnie bo to jakby kurwa porównać cenę chleba z tego roku i sprzed pięciu lat! Jest różnica? myślę, że jest! i to spora!

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  dfo "lolo"
10 lat temu

jeśli chodzi o cenę chleba, jest coś takiego jak inflacja, są różnego rodzaje podwyżki podatków przez kilkanaście lat które na ceny chleba wpłynęły m.in. cena paliw, gazu, prądu, vat-u , a producent zarabia cały czas tyle samo, tylko że różnica między tym ile zabiera państwo się zwiększa. I jakoś nikt nie wychodzi na ulice i nie krzyczy że państwo jest opresyjne i że przez państwo płacimy tyle za różnego rodzaju produkty, winę przerzucają na producentów, bo oni się bogacą itp. Dziś 60 % gospodarki opiera się na średnich i małych przedsiębiorcach i to dzięki tym ludziom i ich pomysłom ludzie… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

nie mam możliwość i odp Ci na Twojego ostatniego posta więc odp tak. Ty wierzysz w Korwin-Mikke a ktoś w Tuska czy Kaczyńskiego i to jest ich święte prawo! Wiedz że pod pseudonimem shrek piszesz z kobietą a nie facetem. Ale to, że ktoś inaczej głosuje i myśli nie oznacza tego, że jest to złe tylko dlatego, że rożne od Twojego mniemania. Każdy głosuje naiwnie na tego który w jego mniemaniu zaoferuje mu najlepsze korzyści. Ja chce napisać jedną rzecz bo tutaj pogubiliśmy się w wątkach. Ty o podatkach teraz piszesz a zacząłeś od „wrednej natury” Polaków, którzy zazdroszczą tym… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

Przepraszam po nicku byłem przekonany że piszę z facetem ;). Zgadam się prawie ze wszystkim. Racja żyjemy w „demokracji” gdzie każdy może głosować na kogo chce, ja tylko mówię w jakim ucisku fiskalnym żyjemy, co uniemożliwia nam bogacenie się. Tylko że wkładanie wszystkich szefów do jednego worka jest wysoce niesprawiedliwe. Czasem są przypadki takie że pracodawca daje najniższą krajową a na lewo daje premie, aby państwo tych pieniędzy nie opodatkowało. Jeśli chodzi o zachowanie tych ludzi to ja mam raczej dobre wspomnienia co do ich zachowania. Masz racje są ch*je i są w porządku ludzie ale nie możemy ich wszystkich… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

A tusk przyjechał do pajęczna odciąć kupony, które dzięki sprytnej manipulacji pokażą ludziom jak za jego rządów jest cudownie. Przez 20 lat rządzi nami ta sam klika, tylko że ludzie są z natury naiwni i głupi i nie rozumieją że oni się nigdy nie zmienią, ale i tak glosują na te same mordy. To jest straszne i przykre.

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

Fajnie się z Tobą dyskutuje, muszę zwrócić Ci honor I przeprosić za początkowe wiadomości w których byłam za ostra. Tu przepraszam natomiast są dwie kwestie, właściwie nie zareagowałabym na Twój komentarz gdybyś nie napisał „debilizm i głupota” jest narodową cecha Polaków. Weszłam tu przypadkowo zaciekawiona reakcjami ludzi zaczęłam czytać komentarze. I tak jak Ty poczułeś się urażony komentarzami innych, którym się „gorzej”wiedzie, tak mi się nie spodobało Twoje generalizowanie na temat Polaków, bo ja z tymi cechami się nie identyfikuje osobiście, które tu podałeś. I troszkę to mnie obruszyło, ze tak to ujmę. Bywam troszkę ostra gdy ktoś lub coś… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

Natomiast co do polityki, osobiście jako kobieta tego tematu nie lubię. Wręcz alergii dostaję jak widzę te gęby w kolejnych wiadomościach. Nie będę z Toba dyskutować na temat PIT ów Vatów i tym podobnych, bo przyznaję otwarcie, że się na tym nie znam. Z wykształcenia jestem kimś innym i poszłam nie z przymusu na dany kierunek studiów, można powiedzieć, że wole to, co sama wybrałam. Lepiej się w tym czuję. Ale na temat polityki mam pewne swoje przemyślenia. Wyborców dzielę na 3 grupy, świadomi – Ci, co interesują się tym i wiedzą, czego chcą, nieświadomi – dają sobą manipulować i… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

No i w Twoim ostatnim poście zrozumieliśmy oboje o co nam chodzi i jest to w końcu sprowadzone do wspólnego mianownika. Gwoli wyjaśnienia nick taki a nie inny dlatego, że lubię tego typu filmy, pozwalają odreagować, odstresować się i pośmiać w oderwaniu od rzeczywistości. Ale jak sam widzisz pozory mogą bardzo mylić. Ty sie bardziej interesujesz ekonomią ok, ja humanistyką a dokładniej psychologią, mechanizmami manipulacji, kłamstwa, komunikacja niewerbalną itp. Zdarzyło mi się nawet ostatnio oglądać Film dotyczący polityków, w którym były analizowane wszystkie kłamliwe wypowiedzi. Niestety bardzo trudno wykryć przeciętnemu zjadaczowi chleba, kiedy taki delikwent go okłamuje. Zauważ, że wszyscy… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  lolo
10 lat temu

z ta generalizacja szefów przesadziłam ok, natomiast ja miała styczność tylko z takim rodzajem ludzi, którzy pozostawiają wiele do życzenia…. Znam przypadek też z rodziny już raczej dorosłej kobiety bo po 30stce, która ok 6 lat temu wzięła ślub z takim przy kasie facetem, właścicielem biur rachunkowego. Motywów małżeństwa nie znam i nie mogę z góry zakładać, że panna coś dla kasy zrobiła, sama wie najlepiej co jej w głowie siedzi. Do czego zmierzam, dziewczyna z biedniejszej rodziny, matka chorowała cała lub duża część pieniędzy na leczenie jej. ale czas i tak zrobił swoje. Za życia jej matki kontakt był… Więcej »

lolo
lolo
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

Sondaże są celowym zabiegiem utrwalania w ludziach pewnych wzorców i preferencji politycznych i rzeczywiście tu nie ma się co sprzeczać, ale tak jest. Co do psychologi, to może nie jestem orłem w tej dziedzinie, ale w swym życiu popełniłem pracę licencjacką na temat dyskredytacji drugiego człowieka, czarnego PR i tym podobnym rzeczom które podchodzą pod pewnego rodzaju instrumenty psychologicznej aktywności w oddziaływaniu na drugiego człowieka. Mogę z dumą powiedzieć, bądź z pewną naiwnością że jestem odporny na wszelkiego rodzaju manipulacje ;). Ludzie są różni. Interesowni. Nie wierze w ludzi bezinteresownych, bo nikt taki nie jest, zawsze w swym działaniu dąży… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

Tu się już uwidaczniają różnice w myśleniu moim i Twoim, ale może być to też kwestia różnego sposobu myślenia wynikającego z odmiennej budowy mózgu bądź doświadczeń życiowych. Wy panowie pewne rzeczy inaczej odbieracie niż kobiety. Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem „interesowny”. Wg Ciebie gdy ja twierdzę, że nie jestem interesowana to kłamie. Ok masz takie prawo. Natomiast chyba inaczej definiuje sama sobie to pojecie. Powiem tak nie zdarzyło mi się nigdy kogokolwiek okraść bądź celowo wyłudzić pieniądze lub inne dobra materialne. Nie zdarzyło mi się uczepić bogatszej osoby od siebie i udawać czyjegoś przyjaciela tylko po to, żeby coś… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

A co do manipulacji to jest Twoje subiektywne przeświadczenie, że nie jesteś podatny na nią. Może jesteś a może nie, musiałby ktoś z zewnątrz to ocenić surowym i najlepiej profesjonalnym okiem. Szczególna grupa ludzi podatnych na manipulacje są osoby starsze, często samotne. I być może wiedza one, że są okłamywane ale naiwnie chcą wierzyć w to, że jest inaczej. A wiara i wiedza to dwie różne rzeczy, jedno jest pojęciem bardziej abstrakcyjnym a drugie to, coś co nabywamy. Wiedzę nabywamy w szkole, na studiach, w pracy, rozwijając sie osobiście, a wiara? Może ma i swoja definicję ale każdy będzie wierzył… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

Ostatnia już rzecz odnośnie polityki. Tusk zapiera się, że jego wizyty w mniejszych powiatach nie maja nic wspólnego z jesiennymi wyborami. Słyszałam jego wypowiedź, w której zarzekał się, że jeździ z wizytami po powiatach tylko w odpowiedzi na zaproszenia osób, które mu je wysłały. Teoria ciekawa. Dlaczego nie zrobił tego w tamtym roku? Nie pamiętam, ale nie kojarzę takiej sytuacji. Bardzo spodobało mi się porównanie wizyt Tuska do chodzenia księdza po kolędzie. Coś w tym jest. Teraz wychodzi do ludzi, pytanie gzie był wcześniej…? Dajmy na to jakieś dwa lata wstecz..? Inna kwestia, wydanie książki przez żonę Tuska też nie… Więcej »

shrek
shrek
odpowiedział na komentarz  shrek
10 lat temu

Tutaj dokańczam to, czego w ostatnim komentarzu nie skończyłam. Osobiście nie czytałam książki i nie zamierzam, bo szkoda pieniędzy na taką makulaturę. Ale na podstawie wypowiedzi żony Tuska wyciągnęłam pewne wnioski co do prawdziwych motywów powstania książki. Otóż książka Danuty Wałęsy swego czasu zrobiła wcale nie małą karierę. W końcu na jej podstawie film też powstał w dużej mierze. Więc temu, kto czytać nie chciał dostępna stała sie opcja w postaci gotowca i narzuconego wizerunku tej rodziny. Wystarczy kilkanaście zł za bilet w kinie i nie trzeba oczu do czytania wytężać – forma dla bardziej rozleniwionych. Myślę, że zabieg z… Więcej »

aaaarrreeeekkkk
aaaarrreeeekkkk
10 lat temu

ja bym na ich miejscu policzyl butelki po jego wyjsciu z hali produkcyjnej LOL

DONALD KUTA*ON
DONALD KUTA*ON
10 lat temu

Na ch*j ten donald tusk przyjachał do pajęczna przecież pajęczno to wiocha …

mietek
mietek
10 lat temu

Kur.a eskorta do Pajeczna z Donaldhinio przez Brzeznice pedziła ze 120km/h ! o mały włos psa mi nie rozjechali!
A co do spotkania z Waszymi biznesmenami to wiodomo o co chodzi! W tym roku zbliżają się wybory wiec płemier odwiedza bogatych w roznych miejscach w Polsce,żeby miał mu kto sponsorować kampanie wyborczą. Dziś pomogę Wam,jutro wy pomozecie mi. Tak to wygląda!

M
M
10 lat temu

niewiem czy ktos z tych wypowiedzi zwrocil uwage ale powiedzial takie cos… ” mialem tutaj byc wczesniej na pogrzebie mojego przyjaciela” WTF???? ktos bogaty umarl?bo nic mi nie wiadomo

AbC
AbC
10 lat temu

po wizycie Don Alda słońce od samego rano świeci… śmiem podejrzewać ze tak zostanie do końca kadencji a w naszym rejonie zacznie panować lad i dostatek;)

aaaarrreeeekkkk
aaaarrreeeekkkk
10 lat temu

ludzi sie naszlo zeby celebryte zobaczyc… zenada jakas. Pokazali jak idzie produkcja i oczywiscie polska zmierza w dobrym kierunku i w ogole wracajcie z irlandii i anglii bo tu jest praca. Niech we wtorek przyjedzie do urzedu pracy i tam zrobi swoj cyrk. Szkoda ze bylem w pracy bo bym mu jajko podarowal 🙂 (oczywiscie takie na szczescie hehe ).
Prosze sobie zerknac:

vvv
vvv
10 lat temu

„Jak za granicą żyją, a jak my żyjemy, Boże …” – padały pytania, których nigdzie nie znajdziesz, bo wszystkie media w okolicy są pro-PO-wskie, NTL się wyrwał, mimo, że to odłam TVN. Posłuchajcie w okolicach połowy filmiku, jak pada ciężkie pytanie:
http://www.tvntl.pl/index.php/programy-mainmenu-30/kurier-mainmenu-39/10655-premier-z-wizyt-w-pajcznie-

zizi07
zizi07
10 lat temu

A po co on w ogóle przyjechał?? Co, żeby się pokazać ?? Śmieszne….. Szkoda słów..

kkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkk
10 lat temu

przyjechał skontrolować postępy w produkcji szczawiu dla naszych dzieci aby mijały co jeść tak mu nakazał Niesioł

piotrcybulka
piotrcybulka
10 lat temu

Proszę zobaczyć kto to są panowie bracia Kowalczykowie. Jak to się stało, że ludzie popierani przez Państwa Gwiazdów, służą Tuskowi? Czyżby chcieli im zabrać dorobek życia?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bracia_Kowalczykowie

ja
ja
10 lat temu

Ale komuną zajechało w cafe – szklanki na pustych stołach 😛