R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionNagroda 2000zł za wskazanie podpalacza

Nagroda 2000zł za wskazanie podpalacza

W nocy z soboty na niedziele około godziny 1:30 w okolicach miejscowości Dylów Rządowy miał miejsce pożar 30 metrowej sterty słomy. Pomimo szybko podjętej akcji gaśniczej, spaleniu uległo ponad 200 bali słomy. Pisaliśmy o tym zdarzeniu kilka dni temu – LINK.

Właściciel spalonej sterty wyznaczył NAGRODĘ w wysokości 2000zł za wskazanie podpalacza lub przekazanie informacji umożliwiającej jego ujęcie. Nagroda zostanie wypłacona po udowodnieniu winy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają inne informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu okoliczności i ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z pajęczańską komendą policji tel. 34- 311-41-11 lub 997. Osoby chcące zachować anonimowość mogą przesyłać informacje na adres mailowy admin@twojepajeczno.pl

Udostępniając ten wpis zwiększasz szanse na ujęcie sprawcy.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Dowcip
Dowcip
7 lat temu

pajęczańskie sądy i policja nie potrafią uznać winy nawet posiadając nagranie sytuacji- więc na nagrodę nie ma co liczyć 🙂