R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionFunkcjonariuszka z pajęczańskiej komendy na podium

Funkcjonariuszka z pajęczańskiej komendy na podium

Młodszy aspirant Kamila Pęciak, która na co dzień pracuje w Zespole do spraw Wykroczeń w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie uczestniczyła w konkursie wojewódzkim na Najlepszego Oskarżyciela Publicznego. Rywalizowała z 38 funkcjonariuszami i zajęła III miejsce.

W czwartek 12 października na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, odbył się konkurs zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, na najlepszego oskarżyciela publicznego policji garnizonu łódzkiego w 2023 roku. Pajęczańską komendę reprezentowała młodszy aspirant Kamila Pęciak. Uczestnicy zawodów zostali wyłonieni w trakcie eliminacji powiatowych, w których udział wzięli wszyscy policjanci zajmujący się problematyką związaną z funkcjonowaniem oskarżycieli publicznych w Policji.

… to były trudne konkurencje, towarzyszył stres i presja czasu, ale było to ciekawe doświadczenie… – podsumowuje funkcjonariuszka.

Poziom konkursu był wymagający, a walka zdecydowanie zacięta. Ostateczna klasyfikacja niejednokrotnie zależała od ułamków punktów oraz wyników pierwszej konkurencji. Po trudnych zmaganiach reprezentantantka Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zdobyła wysokie III miejsce. Mamy nadzieję, że osiągnięcie młodszej aspirant Kamili Pęciak będzie inspiracją dla innych funkcjonariuszy, motywując ich do dalszego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Gratulacje! Pani kompetencje będą niebawem bardzo potrzebne w związku z programem Cela+ 😉

Hmm
Hmm
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Wyjaśnij na czym polega ten program przedstaw rzetelnie dokumenty

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Hmm
8 miesięcy temu

Dostaniesz wezwanie od ładnej pani, to się dowiesz.

C19
C19
8 miesięcy temu

Gdzie dystans społeczny i maseczki?!

7 fala ułan Bator
7 fala ułan Bator
8 miesięcy temu

Jak to gdzie w cyrku