Koronawirus w województwie łódzkim?

9

Wiele serwisów internetowych informowało dzisiaj o pierwszym wykrytym i potwierdzonym przypadku koronawirusa w naszym kraju. Urząd Wojewódzki uspokaja i stanowczo dementuje tę informację.

Część największych polskich portali internetowych poinformowało dzisiaj, że w Polsce, a dokładnie w województwie łódzkim odnotowano pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa. Zarażona niebezpiecznym wirusem ma być 25-letnia pacjentka, która wróciła do Polski z Tajlandii i przebywa w łódzkim szpitalu zakaźnym im. Biegańskiego.

Informacji stanowczo zaprzecza zarówno Ministerstwo Zdrowia, jak i Łódzki Urząd Wojewódzki. W przesłanym do nas komunikacie czytamy:

Kategorycznie stwierdzamy, że w tej chwili nie ma zdiagnozowanego przypadku wystąpienia koronawirusa w województwie łódzkim, zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia. Komunikaty podawane przez media opierają się na niepełnych i nierzetelnych informacjach. Do zdiagnozowania tej choroby należy przeprowadzić niezbędne badania.
Wszyscy pacjenci podejrzewani o zakażenie koronawirusem znajdują się pod obserwacją służb medycznych i sanitarnych.

Dokładne informacje na temat niebezpiecznego wirusa można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 800 190 590. Na specjalnej infolinii uruchomionej przez NFZ dowiemy się jak postępować w sytuacji wątpliwości czy podejrzenia zakażenia koronawirusem.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

9
Odpowiedz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JacekJanekMaraoloSynej Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Ołówek
Ołówek

Odnoszę wrażenie, że media okropnie nie mogą doczekać się tego wirusa w Polsce. Po 5 razy dziennie nagłówki na wszystkich portalach na czerwono o jakimś podejrzanym pacjencie. Według statystyk dziennie w Polsce umiera około 1000 osób i jakoś nikogo to nie rusza. A przy koronowirusie tak wielu osobom odwala. Zapewne ktoś na tym swój kapitał polityczny chce zbić.
Miłego popołudnia

Koronoświrus
Koronoświrus

Mądrze podsumowane. Czekają na tego wirusa i nie mogą się doczekać.

Edyta
Edyta

Platforma Obywatelska i reszta lewaków szerzy takie kocopyły

Gigus
Gigus

Gdzie jest pisowski wirus, w Pajęcznie, przecież to wiadomo.

Mara
Mara

Nie w Pajęcznie tylko na Smykowiznie, to wszyscy wiedzą gdzie jest ognisko

Synej
Synej

Potwierdzone info. Mamy to koronawirus w lodzi. Poczta pantoflowa nie kłamie

olo
olo

przez kogo PO mylecnu

Janek
Janek

Kłamie tylko PiS, szczególnie w TVP.

Jacek
Jacek

Przecież PiS to w całości kłamie. W TVP powiedzieli że emeryci mają 70 zł podwyżki DO PORTFELA. A w rzeczywistości to mniej o podatek
Kłamstwo PiS ja zawsze.