R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionMłody mieszkaniec Działoszyna spłonął w aucie

Młody mieszkaniec Działoszyna spłonął w aucie

Tragiczny w skutkach pożar w powiecie kłobuckim. We wraku auta, które spłonęło w lesie, strażacy ujawnili szczątki ludzkie. Najprawdopodobniej jest to 26-letni mieszkaniec gminy Działoszyn.

Do tragedii doszło w poniedziałek 1 lutego w sąsiadującej z naszym powiatem miejscowości Władysławów (powiat kłobucki). Około godziny 16:30 oficer dyżurny dostał informacje o palącym się w polach samochodzie. Na miejsce wysłano służby. Okazało się, że w środku spalonego BMW znajdują się zwęglone zwłoki.

– Prawdopodobnie ofiarą jest 26-letni mieszkaniec gminy Działoszyn, którego zaginięcie zostało zgłoszone tego samego dnia po godzinie osiemnastej. W tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo pod nadzorem prokuratury w Częstochowie z artykuł 151 kodeksu karnego tj. doprowadzenie innej osoby do targnięcia się na własne życie – informuje sierż.sztab. Marlena Wiśniewska, oficer prasowy KPP Kłobuck.

Na miejscu tragedii pracowali kłobuccy kryminalni i biegły z zakresu pożarnictwa. Prokuratora zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok oraz zabezpieczenie pojazdu do dalszych czynności procesowych. Śledczy pracują nad ustaleniem dokładnego przebiegu wydarzeń.

R e k l a m a