R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionPolicja poszukuje 3 letniej dziewczynki i jej matki

Policja poszukuje 3 letniej dziewczynki i jej matki

Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które dzisiaj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku w Białymstoku. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.
Do uprowadzenia doszło przed blokiem mieszkalnym w Białymstoku 7 marca br., ok. godz. 10:00.

Z ustaleń wynika, że sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.

Dziewczynka ma niebieskie oczy i jasne włosy spięte w kok. Ubrana była w różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty.

Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.

DZIEWCZYNKA ZOSTAŁA ODNALEZIONA

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
nie odbiegajmy od tematu
nie odbiegajmy od tematu
5 lat temu

To dobrze że zostały odnalezione ale ten portal powinien się tyczyć tylko i wyłącznie Pajęczna od informacji ogólnopolskich są inne portale ogólnopolskie czy jak wydarzy się coś złego w Pajęcznie to też taka informacja pojawia się na oficjalnej stronie Białegostoku ?

Paweł
Paweł
odpowiedział na komentarz  nie odbiegajmy od tematu
5 lat temu

Jeśli zostanie uruchomiony childalert to tak. Z chwilą jego wprowadzenia wszystkie media są zobowiązane do umieszczenia takiej informacji.

borys
borys
odpowiedział na komentarz  nie odbiegajmy od tematu
5 lat temu

dobrze ,że głupota nie boli bo miałbyś/miałabyś dożywotne L4