R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionUwaga! Burze z gradem na terenie powiatu pajęczańskiego

Uwaga! Burze z gradem na terenie powiatu pajęczańskiego

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega, że w niedzielę 24 maja w godzinach popołudniowych na terenie powiatu pajęczańskiego mogą pojawić się gwałtowne burze z gradem.

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, czyli warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

W dniu dzisiejszym w godzinach od 12 do 20 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 20 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami możliwy drobny grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW ocenia na 75%.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
krychu
krychu
3 lat temu

O czym tu dyskutować. Jeśli dobrze się orientuję to jest tam ograniczenie do 40 km/h, które nie jest traktowane przez niektórych kierowców z należytym szacunkiem. Moja propozycja jest następująca. 50 m przed zakrętami z jednej i drugiej strony na długości 10 m zerwać asfalt i założyć „kocie łby”. Na całej szerokości jezdni. Myślę że skłoniłoby to kierowców do ostrożnej jazdy.

Ciekawy
Ciekawy
odpowiedział na komentarz  krychu
3 lat temu

,, Kocie łby,,? Co to? Pewnie miało być ,, kacze łby,, . ☺

Aneta
Aneta
odpowiedział na komentarz  Ciekawy
3 lat temu

Łby czyich kotów, prezesa czy posłanki?

kamieni kupa
kamieni kupa
3 lat temu

POlityczne już się obudziły ze śmietnika i cieszą się laptopami które im jeszcze nie wytargano mimo że artykuł dotyczy tylko pogody no ale cóż Totalna Targowica potrzebuje PiSu jak tlenu bo bez nich nie mogą żyć baaaa nawet zdania nie potrafią skleić bez słowa PiS 😂😂