R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRodzinne Miejsce Zabaw w Marzęcicach

Rodzinne Miejsce Zabaw w Marzęcicach

Od 1 kwietnia miejscowość Marzęcice (gmina Strzelce Wielkie) bierze udział w ogólnopolskim konkursie, w którym rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli chcielibyście pomóc dzieciakom z naszego powiatu, wystarczy, że odwiedzicie witrynę www.nivea.pl/podworko i oddacie swój głos właśnie na Marzęcice.

Pamiętajcie, że codziennie każdy z Was ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów tym większa szansa na wygraną Marzęcic.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzisiunio
Zdzisiunio
7 lat temu

Coś się w gminie wreszcie ruszyło. Może zacznie wyglądać cywilizowanie. Widać nową jakość, że idzie na dobre.
P.S. A tak na marginesie: nie wiecie kto ze Strzelec sprzedaje 83 ha ziemi ze stawami? Ogłoszenie od jakiegoś czasu wisi na OLX… Czyżby komornik dopadł „czołowego” radnego? 😉

ołówek
ołówek
odpowiedział na komentarz  Zdzisiunio
7 lat temu

Gmina z tym konkursem realizowanym przez nivea nie ma nic wspólnego. Niestety, ale Marzęcice (tak jak kilka lat temu Nowa Brzeźnica) nie mają żadnych szans na wygraną. Sprawdź sobie ranking. Nawet jeśli się cały powiat „zaklika” to i tak nic z tego już nie będzie. A szkoda. Swoją drogą, taki plac zabaw przy obecnych środkach unijnych to wydatek rzędu 100 tyś zł a może nawet i mniejszy. Niech Wam wójt zrobi prezent i wyłoży kasę tak jak zrobił Tokarski w Makowiskach. O tym, czy gmina i jej mieszkańcy są ucywilizowani decydują ludzie ją zamieszkujący a nie siedzący na stołku wójt.… Więcej »

obrońca przed obrońcą
obrońca przed obrońcą
7 lat temu

Ta dzieje się plac od kremów z marną szansą na wygraną nawet. Tyle to i nawet słynna b.. umiala. Typowa propaganda sukcesu

Mieszkaniec
Mieszkaniec
7 lat temu

To ta łajza jeszcze mąci?! Opierdzielał się tyle czasu, nic nie robił, ludzie go wyrzucili dużą przewagą głosów, a ten jeszcze ma czelność się wypowiadać??? Takie miał znajomości, takie koneksje, że teraz chodzi dookoło po gminach i żebrze o pracę? Nikt z nim rozmawiać nie chce.

„Kończ Waść, wstydu oszczędź.”