R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRoman Czejarek w Sulmierzyach

Roman Czejarek w Sulmierzyach

Roman Czejarek – pisarz, fotograf, dziennikarz ale przede wszystkim radiowiec – po raz kolejny odwiedził nasz powiat. Tym razem gwiazda „Lata z Radiem” przyjechała do biblioteki w Sulmierzycach na spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki.

Okazją do wizyty była promocja jego najnowszej książki „Kochane Lato z Radiem”. Roman Czejarek od 25 lat kieruje i współtworzy jedną z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce. Bogato ilustrowana i okraszona anegdotami książka, jest próbą odpowiedzi na pytanie jak zrodził się fenomen „Lata z Radiem”.

„Wszystko czego dotykałem w Lecie z Radiem było symbolem. Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia. Ale jak zrobić zmiany, nie przeprowadzając zmian?! Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że zwiążę się z Latem z Radiem na ćwierć wieku z pewnością bym nie uwierzył!” – wspomina w wywiadzie radiowiec.

Podczas spotkania, dziennikarz opowiadał historie, związane z jego kilkudziesięcioletnią radiową działalnością. Pisarz zorganizował także, mini konkurs w którym można było wygrać gadżety „Lata z Radiem”. Na koniec spotkania radiowiec rozdawał autografy oraz pozował do wspólnych zdjęć, które pozostaną pamiątką tego jakże inspirującego spotkania.

fot.: Kamila Rzeszowska

 

R e k l a m a
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments