R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRzeka Warta zdjęcia - konkurs

Rzeka Warta zdjęcia – konkurs

Trwa konkurs fotograficzny RZEKA WARTA ZDJĘCIA! Łączna pula nagród
wynosi 3 000 zł. Przypominamy- termin nadsyłania zdjęć mija 10 lipca.
Zrób zdjęcie Warty i wygraj atrakcyjne nagrody!
Motywem przewodnim konkursu zorganizowanego przez MGOKiS Pajęczno jest szeroko pojęty rzeka Warta.Temat jest bardzo inspirujący, a możliwość interpretacji na prawdę bogata. Na nadesłanych zdjęciach może pojawiać się rzeka w ujęciu krajobrazowym, turystycznym, czy reportażowym. Mogą to być zdjęcia dokumentujące spływy kajakowe, ujęcia rybaków cierpliwie czekających na rybną zdobycz, czy też pluskające przy brzegu dzieciaki. Można też pokazać rzekę w ujęciu bardziej przyrodniczym, przez pryzmat bujnej roślinności, lub sfotografować płynące z nurtem rzeki kaczki.

Liczymy na kreatywność fotografów. Szczególnie premiowane będą zdjęcia, które akcentują wyjątkowość terenów przynależących do LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty”. Wystarczy przesłać na adres Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pajęcznie odbitki w rozmiarze min. 20x30cm, żeby powalczyć o cenne nagrody.

Przypominamy, że konkurs kierowany jest do mieszkańców gmin przynależących do LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty” (Działoszyn, Kluki, Kiełczygłów, Konopnica, Osjaków, Pajęczno, Pątnów, Rusiec, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Szczerców, Wierzchlas, Sulmierzyce).

Na najlepszych fotografów czekają atrakcyjne nagrody (I nagroda to lustrzanka cyfrowa Canon 1100D). Więcej informacji można uzyskać w siedzibie MGOKiS Pajęczno, oraz na stronie www.pajeczno.pl (zakładka Rzeka Warta zdjęcia!).

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments