R e k l a m a

Sondaż wyborczy

Znamy już pełną listę kandydatów na wójtów oraz burmistrzów. Dokładnie za cztery tygodnie oddacie przy urnach swój cenny głos na najlepszego kandydata. Jeśli chcielibyście poznać przybliżone wyniki wyborów samorządowych wcześniej, zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety.

Prosimy o udostępnianie wpisu znajomym, wypełnienie ankiety zajmuje tylko 15 sekund, a  im większa ilość osób weźmie w niej udział, tym dokładniejsze będzie badanie.

Sondaż został zakończony, wkrótce wyniki.

R e k l a m a

32 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

32 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Mam rozumieć, że codziennie będą aktualizowane i udostępniane czytelnikom wyniki?
Dla mnie istotną informacją jest liczba osób oddających głos na poszczególnych kandydatów w danej gminie oraz procentowy podział głosów na poszczególnych kandydatów
Z tego co zauważyłem to można oddać kilka razy głos na tego samego kandydata

Matti
Matti
9 lat temu

Myślę , że wynik nie będzie miarodajny skoro można oddawać głos wiele razy z jednego kompa. Pachnie manipulacją…………. niestety

Matti
Matti
9 lat temu

No właśnie. ale dzięki za info

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Jeden komputer jeden głos to jest dobry system albo głosy przez fb. To żadna tajemnica kto kogo popiera.

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Wyniki co tydzień to trochę lipa. Może trochę częściej niech kandydaci patrzą na wyniki i się mobilizują w wymyślaniu obietnic przedwyborczych.

gość
gość
9 lat temu

Jeśli nie pokazywane są wyniki , to komu ma służyć ten sondaż?

almo
almo
9 lat temu

ratuszowi

gość
gość
9 lat temu

Dzięki almo

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

WYZWANIE dla kandydatów do rady gminy i powiatu!!!
Chcecie ratować gminy i powiat? Przekażcie diety na stowarzyszenia które działają w naszym powiecie. Zacznijcie od czegoś co możecie zrobić a nie obiecujcie góry złota.
Jeżeli jesteście rozgarnięci i trochę cywilizowani to zapewne zaglądacie na portale regionalne.
Więc miejcie odwagę się tu przedstawić i podać cel na jaki będziecie przekazywać w darowiznie diety.
PAMIĘTAJCIE BYCIE RADNYM TO SŁUŻBA WIĘC ZACZNIJCIE SŁUŻYĆ

Matti
Matti
9 lat temu

Do Obrońca Uciśnionych————- gdybyś kandydował i się dostał to zapewne nie oddałbyś nic na żaden cel—dlaczego? bo łatwo jest krzyczeć i wznosić takie hasła jak się nie jest lub nie można być przy władzy. A z tą służbą to chyba delikatnie Ci się popieprzyło!!!!!!

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Matti ty jesteś chyba jednym z kandydatów, który nie odda diety.
I nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz bo z całą pewnością bym przekazał pieniądze na konkretny cel.
Nie dostają się ludzie do rady którzy ciężko wiążą koniec z końcem. To są przedsiębiorcy, lekarze, nauczyciele i inni którzy dostają się do rady bo są po prostu znani w społeczeństwie. Wystarczy popatrzeć w ich oświadczenia majątkowe. To nie jest jakaś biedota więc dietę mogą oddać

Fan
Fan
9 lat temu

Ja nie jestem żadnym kandydatem, ani na radnego, ani na burmistrza i chciałbym wyrazić swoją opinię jako obiektywny nie ukierunkowany mieszkaniec Pajęczna. Jestem Pewien, że 99% osób które tutaj się wypowiadają diety by nie oddało i nie to jest najważniejsze czy diete oddadzą czy nie tylko to jak będą rządzić, albo raczej czy będą burmistrzowi w rządzeniu pomagać czy przeszkadzać. Ja uważam, że w naszej gminie Pajęczno mamy kilku radnych którzy ewidentnie przeszkadzali w rządzeniu. Nie chce tutaj używać nazwisk, ale jak można, jak jeden Pan radny krytykować burmistrza za likwidację szkół, skoro burmistrz zapewnił uczniom dużo lepsze warunki uczenia… Więcej »

Gumiś
Gumiś
9 lat temu

Bożesz Ty mój, chłopie w jakim ty świecie żyjesz??!! Jaka klinika?? Nie będzie szkoły, nie będzie kliniki tylko jakiś prywatny zakład pracy tego typu jak w Siedlcu gdzie wych… ludzi i do tej pory ci ludzie kasy za pracę nie mogą odzyskać… Tokarski potrafi wydawać pieniądze, tylko nie potrafi ich wypracować, sprzedaje co popadnie. Strach pomyśleć co jeszcze może sprzedać jak na następną kadencję zostanie (Ratusz??) Już tak się zadłużył że obligacje chce wypuszczać (OMG Obligacje Pajęczna :D:D:D) I weźmnie tu nie pierdziel żeś obiektywny i nieukierunkowany mieszkaniec bo jak czytam posty twe tom z podziwu wyjść nie mogę ileś… Więcej »

Fan
Fan
9 lat temu

A ja już tutaj mogę się z Tobą założyć, że jeżeli powstanie ośrodek, czy klinika w Gajęcicach, a podejrzewam że powstanie i jak podpisze kontrakt z NFZ to tak Ty sam jak i Całe Gajęcice i nie tylko hucznie będą się tam leczyć tak jak się leczą u Błachowskiego, czy Grzyba. Ale to się jeszcze przekonamy. Słuchaj ja wazeliny nie leję tylko przedstawiam fakty, a moje poglądy od 3 kadencji podzielają średnio 80% mieszkańców naszej gminy i podejrzewam, że w tych wyborach będzie podobnie. Więc pytam się te 80% to najlepsza odpowiedź jak ludzie postrzegają zmiany w naszej gminie i… Więcej »

Lukasso
Lukasso
9 lat temu

Odnosząc się do kolegi Gumisia, to o obligacjach słyszałem ale tylko powiatu pajęczańskiego (może o czymś jednak nie wiem). Nasi wspaniali radni powiatowi oraz poprzedni zarząd – tacy fachowcy, tak wspaniale nami zarządzali że teraz MY musimy oddać 2 mln zł. Tak – my, bo przecież nie ci co fałszowali faktury, protokoły i przetarg. I ci ludzie nie mają wstydu, żeby dalej kandydować – powinni z własnej kieszeni do końca życia oddawać, albo powinni się lepiej zapoznać z prokuratorem.

dudi
dudi
9 lat temu

typowem rozumowanie typowego buca i krotko mowiac idioty !!!!! nie jestem zwolennikiem pana Tokarskiego ale uwazam ze dobrze sie stalo ze polikwidowal tak male szkoly jak np.w Gajecicach ,i naprawde niewiem jakim trzeba byc idiota i kretynem zeby caly czas poruszac ten temat kest sasiednia szkola w Makowiskach jakies 2 KM !!!!!!!!!!ale oczywiscie zesrani nauczyciele zaczeli buntowac rodzicow zeby protestowali a czemu??? bo byli posrani ze nagle skonczy sie pierdzenie w stolek i majac do wyboru dobrze wyposazone szkole w Makowiskach(hala sportowa) durne rodzice robiać na zlosc Tokarskiemu(nieiwe kto komu bardziej zrobil na zlosc) przeniesli swoje dzieci do Brzeznixy jakies… Więcej »

dudi
dudi
9 lat temu

lukasso masz racje dodaj tylko ze ten wspanialy zarzad dzieki ktoremu powiat musi oddac pieniadze ,to ci sami ludzie na czele z pania Pieluchowa ktorzy najwiecej zarzucaja w tej kwesti obecnej wladzy ,TROCHE OBLUDY KOBITO Z PISUUUU, mieszkancy pragna ci przypomniec droge do Siedlca ktora zwyczajnie spierdoli…..las i ty glupia babo razem z tymi przydupasami z pis-u masz czelnosc sie odzywac !!!!!!!!!!

Fan
Fan
9 lat temu

Kolego Gumiś jeszcze informacja dla ciebie odnośnie obligacji jest tutaj:https://twojepajeczno.pl/aktualnosci/powiat-wyemituje-obligacje-88-mln-zlotych/

Tam kolego masz napisane że obligacje drukuje powiat dzięki pięknym rządom w powiecie poprzedniej ekipy (PIS) która w sposób profesjonalny przeprowadziłą inwestycje w zespole szkół Sienkiewicza. Chciabym nadmienić że jeden z Panów kandydatów na burmistrza jest własnie z tej ekipy, która tak pięknie rządziła powiatem. Ten kandydat oczywiście jest wystawiony przez PIS. Także kolego Gumiś proszę się już nie kompromitować i nie pisać kłamstw.

Welon
Welon
9 lat temu

Absolutnie zgadzam się z Fan i co niektórzy tacy jak Gumiś dla oczernienia dobrych ludzi są posunąć się w stanie do tak ewidentnych kłamstw. Ja też słyszałam że obligacje wypuszcza powiat, a nie gmina Pajęczno

dudi
dudi
9 lat temu

brawo fan ale mowy konkretnie o kogo chodzi 🙂 !!! prawda panie Szydłowski kolejny „katolik” za dyche !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gumiś
Gumiś
9 lat temu

Proszę pokazać które z moich słów jest kłamstwem, a podyskutujemy sobie na ten temat. Druga sprawa skoro poprzednia władza narobiła niecałe 3 bańki długu a obligacje mają być na ponad 8 czyli wychodzi na to że obecna władza narobiła tego długu dwa razy tyle…

Lukasso
Lukasso
9 lat temu

Kolego, 3 bańki to jest sama kara za błąd w inwestycji termomodernizacji. Oprcz tego dług publiczny również w tym czasie wystąpił (nie wiem jaki, nie chce mi sie teraz szukać). Nie wiem czy celowo piszesz takie głupoty, czy po prostu nie masz o niczym pojęcia, a udzielasz się pierwszy na forum…

dudi
dudi
9 lat temu

gumis=pis i to chyba wszystko wyjasnia

ten obcy
ten obcy
9 lat temu

Lukasso jak żeś taki oświecony to wyjaśnij po co chcą zrobić prawie 9 mln długu w obligacjach skoro kary jest 3 mln bo nie chcę się wtrącać w waszą dyskusję ale Gumisia wytłumaczenie wygląda bardziej logicznie tak na mój chłopski rozum

Lukasso
Lukasso
9 lat temu

Jest coś takiego jak dług publiczny. Znaleziona w internecie wypowiedź starosty: „Na koniec 2013 roku przewiduje się, że kwota długu Powiatu Pajęczańskiego stanowić będzie 24,66 proc. kwoty zadłużenia do dochodów ogółem oraz 5 proc. spłaty zobowiązań (kredytów i pożyczek) wraz z odsetkami do dochodów ogółem. (…) Projekt budżetu na rok 2013 przyjęto na poziomie 31 478 880 zł.”

Zapewne realne wykonanie nieco zmieniło te kwoty, ale proszę użyć kalkulatora dla tych wartości.

Wierny czytelnik
Wierny czytelnik
9 lat temu

KKW SLD Lewica Razem Szanowny Wyborco! Po raz kolejny stajesz przed dylematem wyboru potencjalnego kandydata działającego dla Ciebie i Twojego środowiska. SLD Lewica Razem, w kadencji 2014-2018r., proponuje Ci rozwiązanie następujących problemów powiatu pajęczańskiego: * W OCHRONIE ZDROWIA – urealnić i wprowadzić rozbudowę szpitala w Pajęcznie – poszerzyć ofertę usług zdrowotnych przy jednoczesnym zatrudnieniu dobrych fachowców * W SZKOLNICTWIE – rozszerzyć zakres nauczania nowych zawodów na poziomie zasadniczych szkół zawodowych przy jednoczesnym wykorzystaniu lokalnych zasobów i tradycji – zagospodarowanie pozalekcyjnego czasu wolnego dla dzieci i młodzieży poprzez lepsze wykorzystanie istniejących już świetlic środowiskowych i ośrodków kultury – inicjowanie rozbudowy obiektów… Więcej »

ołówek
ołówek
odpowiedział na komentarz  Wierny czytelnik
9 lat temu

SLD … co z tego że macie program skoro go nie realizujecie? SLD w tej kadencji tworzyło koalicję rządzącą powiatem, ma swojego członka zarządu i co takiego to SLD zrealizowało ze swojego programu dla społeczeństwa? Pozyskał ten Wasz radny jakichś inwestorów? A może kasę na szpital? Jakieś zajęcia pozalekcyjne?
Pan przewodniczący niech bzdur nie wypisuje czego to nie zrobicie. Czyny o Was świadczą.

Maczo
Maczo
9 lat temu

Racja! Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołote!

;)
;)
9 lat temu

ale tu cicho