“Sportowa Gmina! Sulmierzyce 2019” – Rowerowa rywalizacja i loteria promocyjna

0

„Sportowa Gmina! Sulmierzyce 2019” to promująca sport i zdrowy tryb życia akcja w ramach której organizowane są rajdy rowerowe po urokliwych zakątkach Gminy Sulmierzyce.

Wśród uczestników akcji zostanie rozlosowanych 5 atrakcyjnych nagród. Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu wystarczy dołączyć do rywalizacji rowerowej w aplikacji Endomondo, wypełnić zgłoszenie do loterii promocyjnej i przejechać rowerem w okresie 14 lipca – 1 września przynajmniej 250 km. Za każdą wielokrotność przejechanych 250 km uczestnik loterii otrzyma dodatkowy los.
Losowanie nagród ufundowanych przez Urząd Gminy w Sulmierzyach odbędzie się 14 września w lokalizacji wskazanej na 7 dni przed losowaniem na stronie www.sulmierzyce.info.

Regulamin loterii promocyjnej dostępny jest pod poniższym linkiem:

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ „SPORTOWA GMINA! SULMIERZYCE 2019”

Zgłoszenie (z podaniem swojego nicku w aplikacji Endomondo) należy składać w okresie 14 lipca – 12 września 2019 r. w Urzędzie Gminy w pokoju nr 26 bądź podczas rajdów organizowanych w ramach projektu „Sportowa Gmina! Sulmierzyce 2019”. Zgłoszenie dostępne jest do pobrania pod poniższym linkiem:

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W LOTERII PROMOCYJNEJ „SPORTOWA GMINA! SULMIERZYCE 2019”

Dołącz do rywalizacji w aplikacji Endomondo: http://www.endomondo.com/challenges/40780818

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułDrożej za śmieci! Duża podwyżka opłat w gminie Pajęczno
Następny artykułDni Gminy Rząśnia 2019
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments