R e k l a m a
Strona głównaWiadomościSprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do domku letniskowego na terenie gminy Pajęczno.Policjanci Wydziału Kryminalnego pajęczańskiej komendy zajmowali się rozpracowywaniem środowiska przestępczego.

13 września 2014 roku dzięki uzyskanym informacjom dotarli do jednej z posesji na terenie gminy Pajęczno. W pomieszczeniach należących do 37-letniego mężczyzny kryminalni znaleźli sprzęt RTV, którego pochodzenia właściciel posesji nie był stanie wyjaśnić. Szybko ustalono, iż ten sprzęt został skradziony z jednego z domków letniskowych znajdujących się w pobliżu.

Właściciel domku jeszcze nie wiedział o włamaniu. Poinformowany przez policjantów, rozpoznał przedmioty jako wyposażenie domku letniskowego. W tej sytuacji 37- latek został zatrzymany. Był kompletnie pijany, miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalono, 37-latek przynajmniej dwukrotnie, w sierpniu i wrześniu tego roku, włamywał się do domku letniskowego.

Zatrzymany mężczyzna był wcześniej notowany za konflikt z prawem. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem.
Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

tekst: asp. Mieczysław Botór, KPP Pajęczno
R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
olxx
olxx
9 lat temu

Nie wiedzialem,ze na terenie gminy Pajeczno sa domki letniskowe!!! Nie plynie przez te gmine warta ani inna rzeka,terenów pod rekreacyjno-wypoczynkowych tez nie ma.Ciekawe w jakiej miejscowosci znajduja sie te domki letniskowe???

Grzegorz
Grzegorz
9 lat temu

no jak? a Niwiska, przecież tam płynie Warta i to gmina Pajęczno 🙂

olxx
olxx
9 lat temu

to tylko granica!

mat
mat
9 lat temu

to było w Prusicku 🙂