R e k l a m a
Strona głównaWiadomościStreet Owners - Show w Pajęcznie

Street Owners – Show w Pajęcznie

Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie już w najbliższą sobotę zawita do Pajęczna.

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem – Tonda Paroubek & Friends – udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa – to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners. Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie… Samochody, motocykle, quady – akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji.

[alert type=”info” title=””]

Street Owners wystąpią już w najbliższą sobotę 20 września o godzinie 18:00 na STADIONIE MIEJSKIM ZAWISZY przy ul. 22-Lipca w Pajęcznie.

  • Bilety normalny – 30zł
  • Dzieci do 12 lat – 20zł
  • Dzieci do lat 3 – GRATIS

Sprzedaż biletów rozpocznie się na godzinę przed występem.

[/alert]

 

plakat kula

 

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!

Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą to znak, że podjąłeś wyzwanie.
Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem, a także z własnym przeznaczeniem… To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo…
Masz tylko jedno wyjście: Walcz i wygraj! – Tonda Paroubek

zdjęcie centralne street owners

 

Więcej filmów możesz zobaczyć na facebookowej stronie wydarzenia – Street Owners w Pajęcznie

 

R e k l a m a

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
AlicjaR
AlicjaR
9 lat temu

Gdzie bedzie można zakupić bilet?

rudy
rudy
9 lat temu

Kiedy będzie wiadomo kto wygrał wejściówkę?

jaasas
jaasas
9 lat temu

Będzie więcej wejściówek darmowych?

kierowca
kierowca
9 lat temu

Wiadomo jak długo będzie trwał pokaz ?