R e k l a m a
Strona głównaWiadomościŚwięto chleba w Starych Gajęcicach

Święto chleba w Starych Gajęcicach

Zorganizowany przez mieszkańców Starych Gajęcic festyn z okazji „Święta chleba” z pewnością można uznać za udany. Impreza odbyła się w niedzielne popołudnie na placu przed niedawno otwartym Domu Kultury i Tradycji.

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających pokazy artystyczne, zabawę taneczną oraz loterię. Każdy z przybyłych gości mógł wykupić cegiełkę dzięki której brał udział w losowaniu ciekawych nagród rzeczowych.
Głównym trofeum w konkursie była … żywa koza. Nie zapomniano również o najmłodszych na których czekała karuzela oraz dmuchany plac zabaw.

„Święto chleba” zostało zorganizowane po raz pierwszy i trzeba przyznać, że impreza się udała. Zarówno mieszkańcy Gajęcic jak i goście którzy przybyli z okolicznych miejscowości zapewniali, że festyn bardzo im się podoba i podobne wydarzenia powinny odbywać się częściej.

fot.: 35-55 Mariola Nita

 

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
dorian
dorian
9 lat temu

Super zabawa ale ciekawe co tam robił p. Górecki największy przeciwnik tego Domu Kultury i jego poplecznik Janeczek najgorsi z najgorszych. Jak szybko mogą się zmienić gusta no ale przecież wybory idą trzeba się pokazać. Ale oni nie mają już szans.