R e k l a m a
Strona głównaWiadomościTargi Końskie w Pajęcznie - wrzesień 2014

Targi Końskie w Pajęcznie – wrzesień 2014

Zobacz również Targi Końskie 2015

Jesienna edycja targów końskich – mimo, iż uważana przez niektórych hodowców za mniejszą niż wiosenna – zgromadziła na pajęczańskim placu targowym kilkaset koni i kilkanaście tysięcy odwiedzających.

Pierwsze transakcje odbywały się już bladym świtem, większość z handlujących dzisiaj w Pajęcznie uznaje wrześniowe targi za bardzo udane – podkreślając dużą liczbę transakcji, szczególnie że wiele z okazów zakupili hodowcy spoza naszego kraju.

Oczywiście tego dnia nie zabrakło także rymarzy,  którzy oferowali najwyższej jakości uprzęże, siodła i akcesoria jeździeckie. Jednak zdecydowana większość odwiedzających Plac Targowy w Pajęcznie to osoby, które przyjeżdżają podziwiać zwierzęta, robić z nimi zdjęcia i to chyba właśnie ta grupa była najbardziej zadowolona z dzisiejszej imprezy.

Mieliśmy gości z Niemiec, Holandii, Czech, Słowacji, Kazachstanu, Austrii, także niedługo będziemy musieli chyba zmienić nazwę, nie będą to Ogólnopolskie targi, a Międzynarodowe.
… Targi z pewnością można udać za udane, ciesze się, że również byli wystawcy innego sprzętu, akcesoriów jeździeckich, jak i przede wszystkim krzewów i kwiatów ozdobnych, bo wielu odwiedzających było zainteresowanych właśnie tym asortymentem – komentował burmistrz Pajęczna Dariusz Tokarski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszej imprezy oraz archiwalnego materiału wideo z wiosennej edycji targów.

 

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
winiar
winiar
9 lat temu

I niby dziś była taka pochmurna pogoda ? coś tu sie nie zgadza 😀

ciekawski
ciekawski
odpowiedział na komentarz  winiar
9 lat temu

winiar umiesz czytać?

winiar
winiar
9 lat temu

A fakt nie zauważyłem 😀 dzieki 😀