R e k l a m a
Strona głównaWiadomościUwaga na oszustów

Uwaga na oszustów

W związku z otrzymanymi niepokojącymi informacjami o telefonach do osób starszych na terenie miejscowości Pajęczno, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przestrzegają przed osobami podającymi się za pracowników Wodociągów czy też Stacji Sanitarno-epidemiologicznej, którzy rzekomo mają dokonywać kontroli przydatności wody do spożycia.

Jak ustalono w Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Pajęcznie oraz w Miejskim Zakładzie Komunalnym w Pajęcznie nie prowadzi się kontroli jakości wody u odbiorców indywidualnych.

 

Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno informuje, że ani Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie, ani Miejski Zakład Komunalny w Pajęcznie nie prowadzą obecnie żadnej akcji polegającej na badaniu jakości wody w miejskich wodociągach. Wszelkie działania tego typu podejmowane przez Urząd i jednostki mu podległe są zawsze ogłaszane na stronie internetowej – informuje witryna UGiM w Pajęcznie

W związku z powyższym Policja przestrzega o zachowanie ostrożności przez osoby starsze oraz objęcie opieką tych osób przez najbliższych aby nie stały się ofiarami przestępstw.

źródło: KPP Pajeczno, pajeczno.pl
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
J.
J.
8 lat temu

Do mojej mamy też dzwonili w tej sprawie czy mogą u nas przeprowadzić badanie wody, a moja mama powiedziała, że przecież na terenie Pajęczna wszędzie jest taka sama woda… I babsztyl się tozłączył

LOLa
LOLa
8 lat temu

Tzn. na czym polega przekręt? Kradną wodę z kranu? 😀

xyz
xyz
8 lat temu

Do roboty nieroby piep…one, a nie przekręty w głowie!