R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWypadek w Ostrołęce

Wypadek w Ostrołęce

Cztery osoby odwieziono do szpitala w skutek wypadku do jakiego doszło w miejscowości Ostrołęka, gmina Sulmierzyce.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 22:30 na skrzyżowaniu dróg, które słynie z tego, że często dochodzi na nim do wypadków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Fiatem Panda 40-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego jadąc od miejscowości Sulmierzyce nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Audi 80 kierowanym przez 63-letniego mieszkańca gminy Strzelce Wielkie.

W samochodzie Fiat znajdowały się trzy pasażerki w wieku od 14 do 47 lat natomiast w samochodzie audi 33-letnia mieszkanka gminy Sulmierzyce. Kierująca Fiatem wraz z dwiema pasażerkami z ogólnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala w Radomsku, natomiast kierujący audi z ogólnymi obrażeniami i pasażerka z urazem głowy do szpitala w Bełchatowie.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
winiar
winiar
8 lat temu

Zwykłe skrzyżowanie a wypadków od groma, ale nie ma się co dziwić jak ludzie są tępi i znaków nie widzą albo nie wiedzą co znacza.

Bob Budowiczny
Bob Budowiczny
8 lat temu

Kto to pisał?! ,,na skrzyżowaniu dróg, które słynie z tego, że często dochodzi na nim do wypadków.”

Te drogi jak najbardziej mają numery: droga wojewódzka 483 i droga powiatowa 1500E.

Od dawna powinno tam być rondo, np. takie jak w Popowie. Ale tam budował Zarząd Dróg Wojewódzkich z Katowic. Tutaj skrzyżowanie podlega pod Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi i widać im nie spieszno…

anuluj
anuluj
8 lat temu

No niech jeszcze napisze dokąd prowadzą i przez jakie wsie :/ Do budowy tego ronda chyba ma się dołożyć powiat bo to jego droga i chyba tu jest ryś tfu pies pogrzebany. A „skrzyżowanie dróg wojewódzkiej 483 i powiatowej 1500E” rzeczywiście niebezpieczne. Rondo powinno tu być i koniec.