R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWywiad z burmistrzem Pajęczna - RZW

Wywiad z burmistrzem Pajęczna – RZW

Dariusz Tokarski udzielił wywiadu dla Radia Ziemi Wieluńskiej, w którym wypowiada się o najnowszych wydarzeniach w naszej gminie.

 

 

Z rozmowy jaką Marta Żarnowska przeprowadziła z burmistrzem możemy dowiedzieć się między innymi na temat:

  • Przebudowy budynku Ośrodka Kultury i przedszkoli
  • Planach pozyskania środków na odnawialne źródła energi
  • Fundusz sołeckim
  • Asystencie burmistrza
  • Przebudowie ul. 22-go lipca

 

audio i fot.: Radio Ziemi Wieluńskiej
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
8 lat temu

Po co jakieś głupoty robić? Najpierw niech się wezmą za miejsca pracy nowe fabryki czy coś żeby odbudować kraj anie głupoty robią…

hmmm
hmmm
odpowiedział na komentarz  Mariusz
8 lat temu

Przecież nie mają nawet planu zagospodarowania przestrzennego.
Za tej ,,złej komuny” zakłady budowano pod lasem (1 maja i okolice), a teraz przetwórnie i inne uciążliwe zakłady stawiają gdzie chcą, między domami jednorodzinnymi. Np. na Wieluńskiej, tam gdzie wizytował Tusk.

aga
aga
8 lat temu

Jak Lewera jest asysten burmistrza to czemu codziennie siedzi w starostwie czyżby lepszy stołek czy z tatusiem nie mógł się rostać

Power
Power
8 lat temu

Panie burmistrzu a co ze szkołą w Gajęcicach miała być klinika a tu cisza jak po śmierci organisty nikt nawet o tym nie wspomina. Czy ma pan jakieś pomysły żeby ściągnąć inwestorów?? Miała być jakaś fabryka żelków miała zatrudniać ok 60 osób a tu nic działka sprzedana kasa podzielona a ludzie jak pracy nie mieli tak nie mają. Tylko się bogaci bogacą a Pajęczno legnie i ginie a ludzie razem z naszą piękną gmina.

Józiu
Józiu
odpowiedział na komentarz  Power
8 lat temu

szkoła w Gajęcicach???? owszem ma być klinika i niby za darmo :-))) …….a za wynajem symboliczne 3 tys. rocznie , k…..wa śmiechu warte…. chyba że ktoś inny weźmie konkretne pieniądze???????? 3 tys. to powinien każdy jeden doktorek płacić na miesiąc a nie prezenty im jeszcze robić!!!!

he he he
he he he
8 lat temu

Dobrze Wam tempe barany wy go wybraliście

Krzysiek
Krzysiek
8 lat temu

Zamordować sukinsynów sprzedali Polskę. Nawet nie ma gdzie pracować… Siłownie, Targowice, Konie, Kino, Orliki i co jeszcze? Ludzie nie ma ją pracy ani żadnego wsparcia od gminy… Tylko aby się nachapać kasą i brać w kieszeń…

Myśląca
Myśląca
8 lat temu

Burmistrz panuje w P-nie od 2002 roku. Nadal nie powstała zapowiadana obwodnica:
http://wielun.biz/download.php?id=8778
a wszystkie powiaty dookoła skutecznie zabiegały o obwodnice i już mają (Radomsko, Łask) albo są w budowie (Wieluń, Bełchatów).
W Dylowie Rządowym droga od lat nie remontowana a samochody jeżdżą po 90-100 km/h przez wieś. Oczywiście nie przeszkadza to gminie zabiegać o przechwycenie działek OSP i po byłym kółku rolniczym (dawne boisko).
Szkoły wiejskie polikwidowane i posprzedawane (Patrzyków, Dylów Rz, Siedlec, Niwiska, Gajęcice).
By żyło się lepiej !