X Jubileuszowy Turniej Tańca [WIDEO]

4

Pokaz spektakularnych umiejętności tanecznych oraz przepięknie kreacje prezentujących się na parkiecie par to nieodłączne atrybuty „X Jubileuszowej GALI TANECZNEJ PAJĘCZNO CUP 2015 o Puchar Burmistrza Pajęczna”, która odbyła się minionej niedzieli na hali sportowej pajęczańskiego gimnazjum.

Na organizowanym już po raz dziesiąty turnieju wystąpiło niemal 200 par reprezentujących 43 kluby taneczne z całej Polski. Przygotowana przez Szkołę Tańca Dobrowolscy, UGiM Pajęczno oraz ośrodek kultury gala, w tym roku przyciągnęła tłumy gości, jakich nie widziano tutaj od początku istnienia imprezy. Na parkiecie zaprezentowały się międzynarodowe gwiazdy z Czech i Ukrainy, była to również okazja, aby zobaczyć na żywo pokaz wicemistrzów tańca w Show Dance (Marka Fiksa i Kingi Jureckiej-Fiksa).

Niedzielna gala to także duży sukces mieszkanki Pajęczna Klaudii Jerzyk, która wraz ze swoim tanecznym partnerem Patrykiem Kurasinskim  zajęła pierwsze miejsce w kategorii pow. 15 B Standard. Nagrody dla najlepszych par, wręczał burmistrz Dariusz Tokarski, pod którego patronatem odbywa się  impreza.

Na zakończenie wieczoru na każdego czekał przepyszny kawałek tortu ufundowanego przez cukiernie Rafała Opasa. Niewątpliwie była to jedna z najlepszych gali w dziesięcioletniej historii turniej, mamy jednak nadzieję, że wszystko przed nami i organizatorzy zaskoczą nas za rok.

Poprzedni artykułRecital Martyny Dubińskiej [WIDEO]
Następny artykułZderzenie dwóch motocykli
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

super turniej więcej takich.brawo rodzice nareszcie porządnie zorganizowany turniej

anowi
anowi
9 lat temu

Było aż tak pięknie?!!!! żałuję że nie mogłam w tym roku obejrzeć na żywo, Zdjęcia cudowne. Gratuluję Burmistrzowi pomysłu i wspaniałej realizacji. BRAWO!!!

Kasia
Kasia
9 lat temu

Relacja wideo super. Strona rozwija się w dobrym kierunku. Dzięki niej wiemy, że jednak nasz powiat nie umarł i jest sporo ciekawych inicjatyw. Pozdrawiam redakcję TwojePajęczno.pl 🙂 życzę dalszych sukcesów 🙂