R e k l a m a

Zawisza na Narodowym

W niedzielę 20 marca drużyna  Zawiszy Pajęczno – rocznik 2007 – w składzie Franczak Wiktor, Grabara Piotr, Jura Bartosz, Kapuściński Piotr, Kamiński Adrian, Kopera Paweł, Kucharski Michał, Kupis Kacper, Popiel Filip, Cieślak Seweryn, Kwaśnik Hubert, Kwaśnik Krystian, Leszczyk Kamil, Mizera Maciej, Urbaniak Piotr, Wesołowski Antoni  pod wodzą trenera Bogusława Okrzesika brała udział w turnieju halowym organizowanym  w Warszawie. Młodzi zawodnicy zostali zaproszeni  przez zaprzyjaźniony klub KS Wesoła (dzielnica Warszawy).

W turnieju brało udział 6 drużyn, trzy z KS Wesoła i trzy z Zawiszy Pajęczno.  Gospodarze okazali się bardzo gościnni. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i odnieśli zasłużone zwycięstwo, zajmując trzy pierwsze lokaty. Po zakończonym turnieju chłopcy zjedli obiad i udali się na zwiedzanie dodatkowej atrakcji wyjazdu – Stadionu Narodowego. Mogli między innymi zobaczyć  szatnie, miejsca odnowy biologicznej,  wejść na płytę boiska czy też na najwyższe trybuny stadionu. Poznali także wiele ciekawostek o drużynie narodowej i o samym stadionie. Za pomoc w organizacji  wyjazdu na turniej dziękujemy rodzicom i trenerowi.

Mamy nadzieje, że uda się zorganizować podobne wyjazdy na turnieje do Warszawy dla pozostałych grup młodzieżowych. Tym bardziej, że nawiązaliśmy kontakt z zarządem KS Wesoła, który serdecznie nas zaprasza.

Ze sportowym pozdrowieniem
Tomasz Popiel – prezes Zawisza Pajęczno

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
katel
katel
8 lat temu

Świetna inicjatywa. Brawo Panie Okrzesik !

ks jarzabek
ks jarzabek
8 lat temu

cudowny wyjazd ! ze sportowym pozdrowieniem ja jarzabek

katel
katel
odpowiedział na komentarz  ks jarzabek
8 lat temu

Nie Jarząbek tylko normalny człowiek doceniający inicjatywę Okrzesika. Świetnie że to zrobił i mam nadzieję że to nie jego ostatnie słowo.Wydaje mi się że chłopcy z naszego klubu mieli wielką frajdę z tego co się wydarzyło. Mam tez nadzieję że zaprowadzi porządek w tym burdelu w Zawiszy.
A Ty ks jarząbek potrafisz tylko krytykować nic nie robiąc , bo to najłatwiej i myląc pewne rzeczy z tego klasyka filmowego .

astoria
astoria
8 lat temu

Pragnę złożyć dyrekcji podziękowanie za zmianę dawnego personelu z kierownictwem na czele w naszym sklepie. Personel obecny jest fachowy i miły.

Seba
Seba
8 lat temu

Brawa dla trenera ;o)