R e k l a m a
Strona głównaWiadomościZawisza Pajęczno - Warta Działoszyn jednak z dopingiem kibiców.

Zawisza Pajęczno – Warta Działoszyn jednak z dopingiem kibiców.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej, w najbliższą sobotę, na stadion Zawiszy Pajęczno o godz. 15. Rozegrany zostanie mecz piłki nożnej, między Zawiszą PajęcznoWartą Działoszyn.
Po awanturze do jakiej doszło podczas meczu między Zawiszą, a Pilicą Przedbórz, istniała możliwość iż ŁZPN nie pozwoli gospodarzom dopingować swojej drużyny. 

Mecz z Pilicą zakończył się remisem 1:1, jedną czerwoną oraz siedmioma żółtymi kartkami dla naszych zawodników. Kibice Zawiszy, bardzo niezadowoleni z sędziowania przez sędziego Adama Wolnego, najpierw popychali i ubliżali, schodzącego z boiska arbitra, a później „odwiedzili” go w szatni dla sędziów. W szatni doszło do przepychanek między kibicami i działaczami Zawiszy, a sędziami. Jak zawsze w takich przypadkach, każda ze stron widziała całe zdarzenie całkiem inaczej.

Mając odbyć się w sobotę mecz z Wartą Działoszyn, również może wzbudzić duże emocje wśród kibiców obu drużyn, ponieważ jak powszechnie wiadomo, kibice za sobą nie przepadają, co potwierdzają komentarze, jakie możemy znaleźć w internecie. Mamy jednak nadzieję że zarówno piłkarze jak i kibice będą zachowywać się fair play i trzymamy kciuki za naszą drużynę.

Dajcie znać w komentarzach której drużynie kibicujecie oraz jaki wynik obstawiacie.

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
tylko Zawisza
tylko Zawisza
8 lat temu

Oczywiście wygra Zawisza 5:0 ; )

Jan Krzak
Jan Krzak
8 lat temu

kiedy będą foty z meczu ?

Kawa
Kawa
8 lat temu