R e k l a m a
Strona główna Wiadomości Zjazd Miłośników Koni Pajęczno 2019

Zjazd Miłośników Koni Pajęczno 2019

23

Już w najbliższa niedzielę odbędzie się „Zjazd Miłośników Koni Pajęczno 2019”. Jak co roku barwna kawalkada koni oraz zaprzęgów w dostojnym kłusie przeparaduje pajęczańskimi ulicami, aby dotrzeć do Parku 1000-lecia, który tego dnia przemieni się w hipodrom.

W tym roku wydarzenie nie jest organizowane przez Urząd Miejski, a firmę Catering BAF oraz byłego burmistrza Pajęczna Dariusza Tokarskiego. Dla gości imprezy przygotowano masę atrakcji m.in. pokazy ujeżdżania, zawody, konkursy oraz piknik przy muzyce. Na scenie wystąpi zespół ludowy Złoczewianie, swoje stoiska będą miały również lokalne koła gospodyń wiejskich.

Planowany harmonogram imprezy:

13:00 Zbiórka na placu Targowym
13:30 Przejazd ulicami miasta do Parku 1000-lecia
14:00 Rozpoczęcie pikniku

Jeśli już dzisiaj chcecie poczuć atmosferę zjazdu zapraszamy do obejrzenia naszych archiwalnych wideo-relacji z tego wydarzenia

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

23
Odpowiedz

avatar
4 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
LucjanPawełPlatfus to chorobaFionaNamiętnie oglądam sesje Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Rudy ryjek
Rudy ryjek

A kuńdżeja tyż był?

WŁODEK
WŁODEK

Był, ale nie chciał Cie ogladac

Rudy ryjek
Rudy ryjek

z kuńdżejem gadasz?? Po dwustu czy wincyj??

WŁODEK
WŁODEK

WŁAŚNIE KUPIŁEM SPREJ BY CI PRZEMALOWAĆ NA siwo bo mikołaj si.e zbliża za DZIADKA MROZA MOŻESZ ROBIĆ Z TYM swoim RYJKIEM

Rudy ryjek
Rudy ryjek

a co na to kuńdżeja??

WŁODEK
WŁODEK

będzie Cie woził bryczką z prezentami jak się zgłosisz

Rudy ryjek
Rudy ryjek

W parku? Włodek? To chyba kur… podziękuję…

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje

Kunie, ach te kunie… całe moje życie. Co jo bym bez tych kuni zrobił.

wstręciuch
wstręciuch

Może byś sam robił patataj?

Jan
Jan

Konie nie konie…Ale Tokarski więcej imprez zrobił dla mieszkańców niż burmistrz…?

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje

No przecież był przez 16 lat 😀 A o którego burmistrza chodzi – poprzednika czy następcę, bo nowy ze swoim pół roku vs 16 lat to trochę słabo porównywać. Ale w tym miejscu to akurat możliwe…

Sesja życiem
Sesja życiem

Myślę, że Jan miał na myśli, że Tokarski zrobił przez te pół roku więcej dla ludzi w Pajęcznie (nie mówiąc ile zrobił w nowym miejscu pracy) niż Milczarek, nie porównujemy 16 lat do pół roku tylko okres pół roku nowego i w tym samym czasie działania starego na naszym terenie. Zresztą bardzo miły akcent Pana Darka w niedziele, byłem z dzieciakami na koniach, super się bawiły, a kiedy podszedłem zamienić z nim zdanie jak w nowej pracy i czy ciężko było z organizacją tego wydarzenia zauważyłem że miał na sobie bluzkę z herbem Pajęczna, mały akcent a miło, że wciąż… Więcej »

Jan
Jan

Dokładnie, miałem na myśli ostatnie pół roku. Każdy sam też sobie oceni.

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje

Osobiście nie odczułem, żeby Pan Tokarski coś dla mnie zrobił przez ostatnie pół roku. Ale może jestem wyjątkiem… na pewno na tym portalu. Trzeba zmienić źródło informacji na mniej stronnicze.

Leszek
Leszek

Pewnie, zasięgnij wiadomości z IPP…? Tu jest nie obiektywnie…nie po Twojej myśli…? Wypowiadasz się jak chcesz i masz jakieś hallo do portalu…?

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje

A co ja takiego powiedziałem? Czy ja kogoś obraziłem? To Wy obrażacie wszystkich, którzy mają inne zdanie! Rzucacie nazwiskami, jak ścierami. Nie wszyscy są fanami koni. Wyraziłem swoją opinię, nie obrażając nikogo. W zamian zostałem zaatakowany przez kilku zajadłych mścicieli. Próbuje mi się wmówić, że poprzedni burmistrz przez ostatnie pół roku bardzo dużo dla mnie zrobił, tylko problem w tym, że ja nie wiem co. Ale najwidoczniej on jest jak dobra wróżka, działa w ukryciu. Zastanówcie się, jakie dajecie mu świadectwo, jak on się takimi ludźmi otaczał, to wcale się nie dziwię, że w końcu większość miała dość.

Fiona
Fiona

Tak Ola… dla promocji Pajęczna zrobił bardzo dużo i to właśnie przez konie. Wiele ludzi nie wiedziałoby do dziś o Pajęcznie…

super babka
super babka

Tak gnoiliście burmistrza Tokarskiego,szczególnie po nieszczęśliwym wypadku, tak na niego narzekaliście. Wybraliście nowego który nic nie robi to macie ! Teraz doceniacie jak straciliście, brawo !

Platfus to choroba
Platfus to choroba

Coście wybrali to macie

Platfus to choroba
Platfus to choroba

Pisiory a szczególnie niektóre pisiorki bardzo lubią jeździć na kuniach.

Rudy ryjek
Rudy ryjek

a chore platfusy to dopiero kuniorze

Paweł
Paweł

Też tak słyszałem o tych z gminy Sulmierzyce.

Lucjan
Lucjan

Oj lubią.

  • NAJNOWSZE KOMENTARZE