R e k l a m a
Strona głównaWiadomościZuchwała kradzież na dworcu autobusowym w Pajęcznie

Zuchwała kradzież na dworcu autobusowym w Pajęcznie

Kilka dni temu otrzymaliśmy od naszego czytelnika maila w którym opisywał, jak został okradziony w biały dzień na dworcu autobusowym w Pajęcznie. Dzisiaj przysłał wiadomość, jak postąpiła z nim pajęczańska Policja.

 

Nasz czytelnik, nie mógł znaleźć pracy w powiecie, wiec zdecydował się wyjechać za pracą, do Wrocławia. W niedziele około godziny 11 dotarł na dworzec i oczekiwał na autobus „za lepszym życiem”. Niestety zmęczony po imprezie pożegnalnej, przysnął zostawiając bez opieki cały swój dobytek czyli telewizor LCD, zestaw audio, konsole PS2 i klika gier.
Kiedy ocknął się po kwadransie, jego sprzętu już nie było. Nie pozostało mu wiele czasu, więc zamiast iść zgłosić sprawę na Policję, wsiadł w autobus. Będąc już we Wrocławiu przysłał do nas maila, aby zamieścić artykuł lub ogłoszenie na stronie TwojePajeczno.pl, jednak doradziłem mu aby zgłosił całe zdarzenie na Policję. W tym momencie zaczyna się najciekawsza część tej historii.

Okradziony mieszkaniec powiatu, mimo iż nie pokładał zbyt wielkich nadziei w znalezienie przez Policję sprzętu, korzystając z dnia wolnego, przyjechał do Pajęczna i zgłosił wszystko na Policję. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po niecałej godzinie odzyskał skradzione przedmioty. Pajęczańscy kryminalni od razu wytypowali sprawcę. Podejrzany mężczyzna nie potrafił w racjonalny sposób wyjaśnić skąd wzięły się u niego skradzione przedmioty i w końcu przyznał się do kradzieży.

Nasz czytelnik chciałby jeszcze raz z całego serca, podziękować kryminalnym z Pajęczna.

Z naszej strony, gratulujemy kryminalnym skuteczności oraz uczulamy naszych czytelników – zgłaszajcie kradzieże, nawet jeśli wydaje się Wam, że sprawa jest beznadziejna.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
9 lat temu

Nieźle. Ja znam osobę z Białej, która kradnie rowery w Pajęcznie (włamuje się do piwnic). Poinformowałam o tym jednego z funkcjonariuszy policji (poza służbą), ale nie wydawał się tym jakoś specjalnie zainteresowany. Jeżeli policja w Pajęcznie dostała zgłoszenie o kradzieży rowerów to poprzez redakcję mogę podać szczegóły kto to zrobił. Rzecz działa się latem i z tego co wiem ukradziono minimum 2 rowery. A co do złodzieja z artykułu- IMIĘ i NAZWISKO powinno być publicznie podane by omijać i nie wpuszczać do sklepu takiego ZŁODZIEJA! No i pytanie- jaką karę dostał ten ZŁODZIEJ?! Bo jeżeli żadnej dotkliwej to jest to… Więcej »

emka
emka
odpowiedział na komentarz  Natalia
9 lat temu

Faktycznie, ludzie kradną bo jest na to przyzwolenie, szczególnie ze strony policji. Wiedzą o wszystkich wszystko, ale nie wtedy kiedy trzeba.

borys
borys
9 lat temu

kolezanko odnosnie tych rowerow ,podaje dane tej osoby abym ewentualnie wiedzial komu obic gebe jak mi buchna moje cuda,bo nie oszukujmy sie nasza milicja nadaje sie tylko do mandatow

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  borys
9 lat temu

hahahha, zgadzam się z tym całkowicie.

Adi-Ejko
Adi-Ejko
9 lat temu

Ja niestety się z tym nie zgodzę bo na moje szczęście dorwali dupka który wtedy na dworcu okradł mnie.Dlatego powiem szczerze nie lubiałem policji ale za to ze odzyskali mój sprzęt chciałem im naprawdę Bardzo Mocno Podziękować i zmieniam całkowicie zdanie na ich temat.Gorąco Pozdrawiam Całom Komendę Z Pajęczna