R e k l a m a
Strona głównaArchiwumTim McMillan i Rachel Snow wystąpią w Pajęcznie

Tim McMillan i Rachel Snow wystąpią w Pajęcznie

W najbliższy piątek, 10 listopada w kinie Świteź wystąpi znakomity gitarzysta Tim McMillan. Australijczyk będzie promować swoją najnowszą płytę „Hiraeth”.

Tim McMillan łączy różne style: folk, jazz, muzykę klasyczna, blues a nawet heavy metal. Jego żywe, energetyczne występy, poczucie humoru i niezwykła zdolność do inspirowania publiczności uczyniły go jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki gitarowej na żywo. Swój unikalny styl grania prezentował na scenach całego świata. Koncertuje od ponad dekady. Utwory przyozdabia aksamitnym wokalem i ciekawymi, poetyckimi tekstami. Na scenie towarzyszy mu rewelacyjna skrzypaczka Rachel Snow.

W jednym utworze potrafi łączyć muzykę klasyczną z hip-hopem, muzykę awangardową z popem. Vivaldi, Kylie Minogue, Slayer, Toto, Led Zeppelin, Busta Rhymes – lista zaskakujących tropów muzycznych jest bardzo długa. Wirtuoz gitary, performer, komik, współpracował m.in. z Dominic’kiem Millerem (wieloletni, etatowy gitarzysta Stinga). Tim McMillan to wielki muzyczny talent, który łączy w swoich kompozycjach klasyczne brzmienia z melodiami potrafiącymi przenieść w najodleglejsze rejony świata. Zapraszamy na niezapomniany koncert Australijczyka w kinie Świteź – artysta wystąpi w Pajęcznie, 10 listopada (piątek, godz.19.00). Bilety w cenie 10 zł. do nabycia w MGOKiS lub przed koncertem.

R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments